Aşk Bir Rüya 105.Bölüm Özeti- 4 Haziran Perşembe

Bihan Koşi’nin Gerçek Annesi Olduğunu Öğrenir!

Evet Aşk Bir Rüya dizisi yeni bir dönemece girdi. Şimdi Bihan ve gerçek ailesinin planlarını izleyip Thapki ve Bihan ikilisinin arasının nasıl bozulduğuna şahit olacağız.

Bu bölümlerin önceden izleyenler tarafından çokta beğenilmediğini gelen yorumlardan anlayabiliyoruz.

Evde yine bir bayram töreni vardı. Artık özelliği neyse bunu evde tiyatro oynayarak kutladılar. Tabi tiyatro sahnesine Koşi girince işler değişti. Bihan’a gerçek annesi olduğunu itiraf etti. Bihan büyük bir şaşkınlık yaşar. Koşi önceki bölümlerde sürekli tükürecekmiş gibi bakarken şimdi Bihan’a acıtasyon yaparak karşısında zırıl zırıl ağladı. Çaktırmadan iğneleyici laflarını da soktu. Kendi oğullarının yanında sana sürekli üvey evlat muamelesi yaptılar dedi. Birde ortaya bomba bıraktı. Pandey ailesi senin babanı öldürdü dedi. Vasu kabul etti ama bunu yanlışlıkla yaptığını anlattı. Bihan kafa karışıklığıyla sokaklarda yürür. Pandey ailesine geldiği günü hatırlar. Bauji ve Vasu ile ilgili yaşadığı anıları anımsar. Koşi ise herkese Bihan’ı alıp götüreceğini söyleyip durur. Bihan 9 yaşında Koşi de elinden tutup götürecek. İzlerken Thapki’nin eli armut mu topluyor dersiniz. Bihan eve döndüğünden yanına gider ama Koşi onu itip Bihan ile ilgilenmeye başlar. Thapki ise her zamanki gibi zırıl zırıl ağlar. Üstüne Koşi’ye gidip Bihan’ı götürmemesi için yalvarır.Bir bu eksikti dizide cidden.

Koşi yanındaki adamla gizli gizli konuşur. Bihan’ı götürmekteki asıl amacımızı kimse öğrenmemeli der. O sırada Bihan avluda yeri kazıyordur. Babası zamanında bu evi yaparken tuğlanın birine kendi adını yazmış. Bihan onu bulur. Vasu ve Bauji’nin üstüne yürür. Siz benim gerçek anne babam değilsiniz diyor. Yine her şeyi bir kalemde silen biri. Bihan sadece Vasu ve Bauji’yi silmedi. Bu evdeki herkesi tanımıyorum artık diyerek gerçek ailesinin yanına geçer. Şimdi ise Bihan bu evi babam benim için yapmış diyerek Pandeyleri evden göndermek ister.

Bauji ise bu durumu kabul eder. Gitmeden de bu evi senin ve ailenin üzerine yapacağım der. Şada dahil herkesin içi gider. Thapki araya girerek Bauji’yi durdurur. Bu ev onların olduğu kadar bizimde der. Bihan yine gözlerinden ateş ederek bakıyordur. Koşi Bihan’ı alıp götürme derdindedir. Sürekli eve götürmeye çalışırlar. Bihan da Thapki’nin inadına bizde bu evde kalacağız der.

Koşi salondaki vazoları silahla vuruyordur. Seslere Thapki gidince silahı ona doğrultur ve senin yüzünden gidemedik der. Bu esnada evin diğer üyeleri de Koşi’ye silah çeker. Bihan da gelince Koşi numaradan ağlamaya başlar. Bihan da ben buradayken kimse sana bir şey yapamaz der. Hadi oradan sende Bihan!

Thapki’ye telefon gelir Bakanın kızı evden kaçmıştır ve Thapki’den yardım istiyordur. Annesinin yine dayak yediğini söyler. Thapki onlarla uğraşıp eve dönerken karşısında Bihan’ı görür. Bihan Thapki’yi aramaya çıkmış. Bizde Thapki’yi unuttuğunu sanmıştık! Gece olunca Bihan Thapki ile uyumayı reddeder. Yollarımız farklı der. Gereksiz drama gereksiz uzatmalar gereksiz tripler…

Ertesi sabah Bihan evi süslemiş yeni ailesinin eve girişini kutlayacağını söyler. Şankar süsleme yaparken dengesini kaybeder ve Bihan’ın kollarına düşer. Sonra salak salak gülümser.

Evde çekişmeli günler devam ediyor. Ev dingonun ahırına dönmüş durumda. Yol geçen hanı gibi birisi de motoruyla evin içine kadar girer. Bu da Bihan’ın kuzeni oluyormuş. Anlaşılan Bihan’ın kuzeninin bir sağlık problemi var. Koşi ve Naman ona çok üzülüyor. Bihan ve kuzeninin arasında bu hastalıkla ilgili bağ var. Koşi’nin geliş amacı bununla ilgili duruyor.

Thapki gizliden Koşi’nin Bihan’a bir şeyler yedirip işini bitireceğini duyar. Bakalım Thapki gelecek bölüm durdurak bilmeyen oyunların üstesinden nasıl gelecek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir