Aşk Bir Rüya 104.Bölüm Özeti- 3 Haziran Çarşamba

Koşi Bihan’ın Gerçek Annesi mi?

Dhruv’un haber kanalı zor durumdaydı. Thapki ve Bihan reytingleri yükseltmek için çalışıyordu. Bu yüzden de Thapki’nin röportaj yapmasına karar verildi. Thapki bu röportajı bakanla gerçekleştirecektir. Kanaldaki herkesin umudu bu röportajdadır. Thapki içeriye girdiğinde karısının ayaklarına eğilmiş onların tarzında hayır duasını alıyordur. Thapki’nin ilk girişte dikkatini çekmeyi başarmıştır. Tabi bu davranışlar samimi midir? Adam eğer kadın kocanın ayaklarına dokunabiliyorsa, kocası neden ayaklarını tutamaz? Karısını övmeye başlar. Konuşmanın ortasında bakana telefon gelir ve ayrılmak zorunda kalır.

Bakanın karısı ise Thapki’ye içecek getirir. Kadının kolunda çizik izleri vardır. Gerisini de siz anladınız artık.

Çutki ve Braki ise Vasu’nun sinirli halinden korkmuştur. Thapki’den bile evin anhtarını alan kadın bize neler yapmaz ki derler.Thapki eve dönmüştür. Bauji ve Bihan da merakla Thapki’yi bekliyordur. Thapki ise endişeli. Koşi ise şaşkınlık yaşar. Evin erkekleri evde Thapki’nin ise çalışması garibine gitmiştir.

Koşi ise Şankarın böyle bir şey yapması halinde saçlarını keseceğini söyler. Şankar denen tuhaf kız da makası getirir al kes der. Vasu ise bu dramayı kesip kendi evlerine defolup gitmesini ister.

Evdekiler dua töreni yapıyordur. Koşi ve yaverleriyse bu durumu sabote etmek için son ses müzik açarlar. Şankarsa dua törenine katılmıştır. Koşi bu duruma çok sinirlenir ve Şankar’ı çağırır ve dans etmesini ister. Bir yanda dua töreni yapılıyordur diğer tarafta ise dans ediliyordur.

Vasu ise daha fazla dayanamaz ve yere bardak fırlatır. Bardak tuz buz olur. Koşi ise dans etmesi için ısrar eder. Şankar’ın ayakları kan revan içinde kalır. Tabi herkes aval aval bakarken Thapki araya girecektir. Kızı bayılırken tutar. Koşi yine Thapki ile dalga geçer. Bihan ise araya girerek Koşi’ye kükrer. Koşi ise Bihan’ın yanağını okşar.

Ertesi gün ise bayramdır. Her iki tarafta kendilerince plan yapar. Planı başarıya ulaşan taraf Thapki’nin de yardımıyla Pandey ailesi olur. Koşi’nin sahte tapularla hak iddia ettiklerini itiraf etmiş ses kaydı da alınmıştır. Böylece yaka paça dışarı atılırlar.

Koşi Devi’nin pes etmeye niyeti yoktur. Şada ise bir ipucu yakalamıştır. Ama Vau’ya yakalanacağım korkusuyla Thapki’nin çantasına atmıştır. Thapki de bakanla röportaj yapmaya gittiğinde bakanın karısına şiddet uyguladığını görüp kameraya alır. Eve dönüş yolunda da o ipucunu görür hemen açıklama yapması için Vasu’nun yanına gider. Evde de bayram olduğu için tiyatro gösterisi yapılıyordur. Bihan ve Vasu anne oğulu oynuyordur. Bihan’ın gerçek annesi rolü ise Çutki’nindir. Ama Koşi Devi Çutki’yi bayıltıp sahneye senin annen benim diyerek girer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir