Aşk Bir Rüya 101.Bölüm Özeti-31 Mayıs Pazar

Vasu , Bihan’ı Vurdu!

100 bölümü geride bıraktık. 100.Bölümde olsak dahi Bihan ve Thapki aşkını bir türlü net bir şekilde göremedik. Düğün günü geldi. Dhruv Bihan’ı bayıltıp onun yerine geçti. Üstelik sinir edici durumsa bunu kimsenin farketmeyişi.

Peder,Vasu’dan damada sindur sürmesini ister. Bu durumda Vasu’nun Dhruv’un yüzünü açması gereklidir. Ama Dhruv’un kendini öldürme tehdidine karşı gelemez. Dalga dalga dalganıyor, Vasu’nun hata defteri kabarıyor. Düğümler atılır ve ateşin etrafında dönme turları başlar.

Bihan da kendine gelmeye başlıyordur. Son tura geldiğinde Bihan tüm gayretini toplayıp Thapki diye bağırır. Herkes yukarıda Bihan’ı görüce alık alık bakakalır. Ama Bihan’ın yerine kim geçmiş merak etmezler. Şok olmuş biçimde herkes Bihan’a bakıyordur. Bihan merdivenlerden inecekte gelecekte Bauji ee bu kim o zaman diyecek!

Dhruv başlığını çıkarır Thapki benim ilk aşkım der . Herkes beni kandırdı şimdi onunla ben evleneceğim der. Herkes yok etme bırak dese de Dhruv Thapki’yi rehin alır. Burada Thapki ve annesine çok üzüldük. Yarabbi bu kaçıncı travma böyle!

Dhruv Thapki’yi kaçırır. Bihan da arkadan motorla takip eder..Bundan sonrası kobra takibi havasında ilerliyor. Bihan aval aval ormana bakıyor. Arkasını çevirip yola bakmıyor doğal olarak sesli sesli yanından geçip giden arabayı farketmiyor. Eeee bakmazsan göremezsin. Thapki Bihan’ı görüyor. Gördüğü an ağlamaktan bağıramıyor araya Dhruv giriyor. Eline telefon etme fırsatı geçiyor Bihan Bihan diyor. İzlerken çok keyif alamayabilirsiniz. Çünkü mantıksız sahneler çok.

Dhruv Thapki’yi alıp baraka gibi bir yere götürür. Thapk’ni eline kına yakmaya çalışır. Avucunun içinde gördüğü B harfi canını sıkar onu D harfine çevirir. Thapki kaçmaya yeltense de Dhruv tüm yolların bana çıkıyor deyip yakalar.

Dediğimiz gibi kovalamacalı bir bölüm. Bihan en son depo gibi yerde onları yakalıyor. Uçan tekme ve yumruğunu Dhruv’un üstünde kullanır.Bir anda tüm aile depoya doluşuyor. Thapki’ye sarılıyorlar. Bauji oğlunun yanında derken Dhruv yerden kalkıp Bihan’ı bıçaklıyor. Her şey en başa dönüyor. Dhurv tekrar Thapki’yi rehin alır. Ailesini de küçük bir odaya doluşturur ve zehirli gaz açar. Thapki ve Bihan’ı tehdit eder. Boşanmazlarsa ailesi orada ölecektir. Şada yardım eder. ikiliyi boşamaya çalışır. Son turda elindeki tepsiyi Dhruv’a fırlatır. Bihan da içeridekileri kurtarır. Şunun elinden silahı kapan çıkmadı. İçeridekiler kurtulsa da Dhruv elinde silahıyla yine tehditler savurur. Bihan’a dikmiş onu öldüreceğini söylüyordur. Vasu’nun ise yaşadıkları gözünün önünden film şeridi gibi geçer. Bihan ve Thapki’ye yapamadığı anneliği şimdi yapmayı dener. Oda eline silahı alır ve Dhruv’a doğrultur. O çok sevdiği oğlun silah çekmiştir. Ateş etmeye de kararlıdır. Ama kahraman Bihan abisinin önüne geçerek ölümü göze alır. Dhruv’un da aklına bir şeyler yeni yeni dank eder. Çocukluk halleri gözünün önüne gelir. Başından beri Bihan’ın nasıl bir kardeş olduğunu hatırlar.

Bihan hastaneye kaldırılır. Dhruv ise uzaktan onları izliyordur. Her zamanki gibi dizilerimizin en vazgeçilmez sahnelerinden olan kahramanımızın kalbi duracaktır sonra tüm umutların tükendiği anda bir mucize gerçekleşecek ve kahramanımız hikayesine kaldığı yerden devam edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir