Al Sancak dizisi başlıyor! Al Sancak dizisi oyuncuları kimler? Al Sancak ne zaman başlıyor? Al Sancak konusu ne?

Al Sancak dizisi konusu ne

Al Sancak Konusu

Trt 1 ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Al Sancak dizisi 19 Ocak Perşembe günü itibariyle başlıyor. “Birileri var yaşatmak için yaşayan, toprağı vatan eden birileri, biri giderse bini gelir diyen, korkusuzca ileri atılan birileri…” Al Sancak dizisini konusu ne? Al Sancak dizisi oyuncuları kimler? Al Sancak nerede çekiliyor? İşte Al Sancak dizisiyle ilgili tüm detaylar…

Trt 1’in perşembe akşamı ekrana gelecek asker dizisi Al Sancak… Al Sancak için rakip şu anda Dokuz Oğuz’u gösterebiliriz. Dokuz Oğuz’un henüz yayın tarihi belli değil. Dokuz Oğuz’u merak edenleri şöyle alabiliriz.👇

Al Sancak dizinin senaryosunu Mehmet Bozdağ, Atilla Engin, Mehmet Arı ve Selman Kılıçaslan kaleme alırken, yönetmen koltuğunda ise Muzaffer Can Emre oturuyor.

Pençe Timi komutanı Yüzbaşı Ali Banazlı alınan ani bir istihbaratla timini toplar. ‘’Beyaz Melek’’ kod adını kullanan şüpheli bir kaynaktan gelen istihbarata göre yurt dışında bir adada çok önemli bir buluşma gerçekleşecek, örgütlere silah ve finansman sağlayan büyük bir şebeke, elebaşı teröristlerle bir araya gelecektir. Pençe Timi başarılı olursa hem Türkiye’ye yönelen milli güvenlik tehdidini bertaraf etmiş olacak hem de kısa süre önce şehit düşen arkadaşları Atilla Yüzbaşı’nın katillerine bir adım daha yaklaşacaktır.

Kıyasıya mücadelenin yaşandığı operasyonda Pençe Timi’ni bir sürpriz bekler. Düşman sanılandan çok daha kalabalıktır. Operasyon zorlu şartla altında devam ederken Ali Yüzbaşı, Nadia isminde esrarengiz bir silah taciriyle karşı karşıya kalır. Bu karşılaşma sonrası yaşanacaklar ise Ali Yüzbaşı’yı oldukça zorlu bir yola sokacaktır.

Al Sancak Oyuncu Kadrosu

Uğur Güneş – Piyade Yüzbaşı Ali Banazlı

Gülsim Ali – Nadia Ivanov

İdris Nebi Taşkan – Deniz Piyade Teğmen Aras Güneri

Ahmet Yenilmez

Gözde Türker

Ahmet Olgun Sünear – Piyade Uzman Çavuş Selçuk Türker

Emre Dinler – Piyade Yüzbaşı Cengiz Uslu

Eslem Akar – Sedef

Tezhan Tezcan – Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş İsmail Koca

Çağlar Sayın – Piyade Astsubay Üstçavuş Hüseyin Kümüş

Fatih Gühan – Piyade Astsubay Kıdemli Çavuş Süleyman Özer

Ömer Faruk Aran – Piyade Astsubay Üstçavuş Bora Cansız

Rıdvan Aybars Düzey – Deniz Piyade Yüzbaşı Selim Atakan

Murat İnce – Piyade Astsubay Başçavuş Mustafa İnal

Melih Özdoğan – Piyade Uzman Çavuş Sabri Kandemir

Sibel Aytan

Tevfik Erman Kutlu

Zeynep Koltuk Amy

Al Sancak Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Al Sancak dizisi 19 Ocak Perşembe saat 20.00’de Trt 1’de yayınlanacak.

Uğur Güneş Kimdir?

Uğur Güneş, 13 Ocak 1987’de dünyaya geldi. Oyunculuk kariyerine 2011 yılında TRT’de yayınlanan Yeniden Başla adlı dizi ile başlamış ve en önemli çıkışını Muhteşem Yüzyıl dizisiyle yapmıştır. Çocukluğu Ankara’da geçen yakışıklı oyuncu lise yıllarında bir arkadaşının sayesinde Ankara Sanat Tiyatrosu ile tanıştı ve oyunculuk dünyasına adım attı.

 Ankara Üniversitesi Dil Tarih Tiyatro Bölümünden mezun olduktan sonra oyunculuk üzerinde dersler aldı. Daha sonra İstanbul’a yerleşerek 2011 yılında Yeniden Başla adlı dizide Eray karakterini canlandırarak televizyon ekranlarında yer almaya başladı.

Diriliş Ertuğrul adlı dizide Tuğtekin karakterindeki performansıyla göz doldurdu. 2017 yılında yayınlanan İsimsizler adlı dizide Kaymakam Fatih karakteri ile oyunculuktaki başarısını perçinleyen Uğur Güneş, Bir Zamanlar Çukurova dizisinde mert, dürüst ve sözünün eri bir adam olan Yılmaz Akkaya karakterine hayat veriyor. 31 yaşındaki Uğur Güneş 1.81 metre boyunda 75 kilo ve Oğlak burcudur.

Uğur Güneş’in rol aldığı diziler

Bir Zamanlar Çukurova (Yılmaz Akkaya) – 2018
İsimsizler (Kaymakam Fatih) – 2017
Urfalıyam Ezelden (Çetin) – 2014
Diriliş Ertuğrul (Tuğtekin) 2014
Benim İçin Üzülme (Şiyar) – 2012
Yeniden Başla (Eray) – 2011

Uğur Güneş’in rol aldığı filmler

Seddülbahir 32 Saat (Hüseyin) – 2015
Şeytan-ı Racim (Emrah) – 2013
Tamam mıyız? (Serhat) – 2013

Gülsüm Ali Kimdir?

Bulgaristan’ın Rusçuk kentinde doğan oyuncu Gülsim Ali, Bulgar bir ailenin kızı olarak dünyaya geldi.

Bulgaristan’da düzenlenen Super Model yarışmasında Ford Modeli seçilmesinin ardından 2012 yılında oyunculuğa adım atan Gülsim Ali, ilk projesinde dikkatleri çekmeyi başardı.

2012 yılında yayınlanan başrolünde Hazal Kaya’nın oynadığı Son Yaz Balkanlar dizisinde rol alan güzel oyuncu, ardından 4 bölümlük Seddülbahir 32 Saat adlı dizide hemşire rolünü oynadı.

Yusuf Çim ile birlikte 2016 yılında Star TV’de yayımlanan Hanım Köylü dizisinde İlkgün rolü, Diriliş Ertuğrul’da Aslıhan, 2019’da oynadığı Payitaht Abdülhamid dizisinde Gülcemal ile oyunculuk kariyerini taçlandırdı.

TRT1 ekranlarındaki Gönül Dağı dizisinde başrolü Berk Atan ile paylaşan Gülsim Ali İlhan, dizide hayat verdiği Dilek karakteri ile zirveyi gördü.

Sancak dizisi oyuncuları burçları ne? Uğur Güneş burcu ne? Gülsüm Ali burcu ne?

Uğur Güneş’in burcu oğlaktır.

Gülsüm Ali’nin burcu kovadır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Legacy 518 Episode Trailer! Tuesday, February 7
  Romantic Love Letter! Facts Revealed! Watch Legacy 518 Episode Trailer! What will happen on Monday, December 518th in Legacy 518th episode? Legacy series continues with new season episodes. Legacy 518 trailer has arrived. What awaits us in Legacy 518th episode? What happened in the last episode of Legacy, what will happen in the new episode? Details in the summary of the Legacy 518th episode are in our news…
 • Emanet 518 Bölüm Fragmanı İzle! 7 Şubat Salı
  Romantik Aşk Mektubu! Gerçekler Açığa Çıktı! Emanet 518. bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 518 fragmanı geldi. Emanet 518. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 518. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…
 • Redemption Episode 57 Trailer – Redemption Tuesday, February 7
  Orhun Wants a Baby! Redemption 57th episode trailer has been released! What will happen in the 57th episode of Redemption? The Redemption series continues with new episodes. Redemption will air on Tuesday, February 7, with its 57th episode. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details in the summary of the 56th episode of Redemption are in our news… Here’s what will happen on Tuesday, February 7th in Redemption…
 • Esaret 57.Bölüm Fragmanı – Esaret 7 Şubat Salı
  Orhun Bebek İstiyor! Esaret 57.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 57.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 7 Şubat Salı günü 57.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 57.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 7 Şubat Salı günü yaşanacaklar…
 • Kara Sevdam 42 Bölüm Özeti – 14 Şubat Salı
  Ranvir ve Ishani Yakınlaştı! Kara Sevdam 42 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 42. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Şubat Salı yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 42. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 42. bölüm Full İzle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir