Yaralı Kalbim 96.Bölüm Özeti – 11 Mayıs Salı

Yaralı Kalbim Final! Geet ve Maan MUTLU SON

Yaralı Kalbim 96. final bölümü ile ekrana veda ediyor. Maan ve Geet’i bu hikayede mutlu son bekliyor. Geet ve Maan evlilik yıl dönümlerini kutlarken Geet’in sürpriz haberiyle mutluluk ikiye katlanıyor. Finalde ise aileye katılan yeni üyeyle Kurana ailesi büyüyor. Yaralı Kalbim final bölüm özetiyle devam ediyor.

Yaralı Kalbim final bölümünde Geet ve Maan otelde tatil yapıyordur. Jugna dayıda bu oteldedir. Otelde telefonla konuşan adamın kendisini öldürmeye çalışacağını sanıp ona tuzak hazırlar.Geet ve Maan ise oda da romantik anlar yaşar.

Dev de Nandini ile tatil ayarlamış o da bu otele gelmiştir. Jugna dayı Dev’i tanımaz ve ona örtü geçirip bir güzel döver. Onu bağlayıp odaya bırakır. Lucky ve Pretto da bu oteldedir. Onlarda mafya sandıkları adamı bayıltıp bilmeden Nandini’nin odasına boş diye bırakırlar.

Nandini geldiğinde kendisine ayırtılan odaya girer. Örtünün altındakini Dev sanıp onunla konuşur. Örtüyü kaldırdığında başka bir adamın yattığını görünce çığlığı basar. Geet ve Maan Nandini’nin sesini duyup odaya bakmaya giderler. Nandini odadan çıkarken Dev gelir ve dayak yiyip alıkonduğunu söyler. Dev ve Nandini, Geet ile Maan’ı görünce saklanır. Geet ve Maan odayı çalınca saklanıp öyle kapıyı açarlar.

Pretto ise Lucky’e küpesini kaybettiğini söyler. Küpe ölü adamın üstünde kaldıysa şüpheleri üzerine çekeceklerini söyleyip tedirgin olur. Dev ise odadaki adamı ne yapacaklarını konuşurlar. Dev adamı taşıyıp bir odaya atarken o oda da Jugna dayının odası çıkar. Jugna dayı kendine gelen adamı tekrar bayıltır.

Nandini ise sarisine takılan takıyı fark eder. Bu takı adama ait ise cinayete ait delil üzerinden çıktığı için tedirgin olur. Tabi bilmiyordur ki kapının ardında onları dinleyen Pretto ve Lucky’e aittir. Jugna dayı bu odamı taşıyıp bir odanın önüne atar. Bu oda a Geet ve Maan’ı odası çıkar.Geet kapıyı açtığında yerde yatan adamı görünce çığlığı basar. Sesine Maan dahil herkes koşar.

Yerde yatan bir ceset ve çevresinde Kurana ailesi vardır. Otelin müdürü gelip adamın nabzının attığını ölmediğini söyler. Herkes derin bir nefes alır. Polis gelip adamı götürür. Eve dönen Kurana ailesinin yüzleri gülüyordur. Herkes yaşanan bu son olaya kahkaha atıyordur.

Şimdi ise Geet ve Maan’ın evlilik yıldönümü gelmiştir ve gündemleri alınacak hediyelerdir. Geet ve Maan çok özel bir hediye almak isterler. Bunun için çift düşünüp durur. Evliilik yıl dönümü geldiğinde önce aile arasında kutlama yapılıp pasta kesilir. Ev üyeleri çifte hediyelerini takdim eder. Maan ise Geet’e aldığı hediyenin odasında Geet ise ona aldığı hediyenin çalışma odasında olduğunu söyler. Çiftler hediyelerini almak için yukarı çıkar.

Geet odaya çıktığında bir bebek odasıyla karşılaşır. Çok mutlu olur ve gözleri yaşlarla dolar. Aynı anda Maan’da hediyesine bakmaya gittiğinde bebek beşiğiyle karşılaşır. Çift birbirine aynı hediyeyi almış mesaj gayet açık ve nettir. Yalnız Geet’in Maan’a söyleyecekleri vardır.

Geet Maan’a hamile olduğunu söyler. Maan şaşırır ve çok sevinir. Bilmeden hediye almış ve gerçek olmuştur. Çift birbirine sarılır ve ilk tanıştıkları anları düşünmeye başlarlar. Daha sonra bu haber evdekilere paylaşılır. Herkes çok sevinir ve mutlu olup birbirlerine sarılır.

Aylar geçer. Geet’in doğum vakti gelmiştir. Maan doğumhanenin önünde gergin bir şekilde beklemektedir. Doktor gelir ve bir oğlu olduğunu Geet’in de durumunun iyi olduğunu söyler. Maan bebekle Geet’in yanına gider, onları kucaklar. Üçü mutlu bir şekilde finali noktalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.