Yaralı Kalbim 94.Bölüm Özeti – 9 Mayıs Pazar

Vikram Kamyonun Altında Kalıyor!

Yaralı Kalbim 94.bölüm özetinde Geet çiftlik evine gitmiş, maskeli adamı Maan sanıp birlikte dans edip eğlenmişlerdi. Maan ise elleri kolları bağlı şekilde oda da tutuluyordu. Vikram maskesini kaldırdığında Geet şoke olmuş çığlık çığlığa bağırmıştı. İplerinden kurtulan Maan, Vikram’ın üzerine doğru yürüyünce Vikram ateş eder ve Maan yaralanır. Yaralı Kalbim 94.bölüm özeti devam ediyor.

Yaralı Kalbim 94.bölüm özetinde Maan yaralandıktan sonra Vikram Geet’i kolundan tutup zorla kaçırır. Geet karşı koymaya çalıştığında ise Geet’i bayıltır.

Kara haber ise Kurana malikanesine ulaşır. Telefonu Adi açar ve Maan’ın yaralandığını hastaneye kaldırıldığını öğrenir. Evdekiler hep birlikte hastanenin yolunu tutar.

Vikram ise Geet’in başında hayran hayran izleyerek onun uyanmasını bekler. Geet uyandığındaysa kabusu gözleri açıkken devam eder. Vikram beni seveceksin deyip durur. Maan ise acil ameliyata alınır. Polis ise olayı soruşturur fakat Geet kayıptır. Nandini Geet’i neden bulamadıklarını sorar. Maan bu haldeyken Geet nerededir.

Vikram Geet’e yakınlaşmaya çalıştıkça Geet çığlık atıp bayılır. Maan ise bu anları hissedip uyanır. Yatağından kalkıp hastaneden kaçmaya çalışır. Herkes onu durdurmaya çalışır. Maan ise Geet’in Vikram’ın elinde olduğunu söyleyip bayılır. Lucky ve Nandini ise kulaklarına inanamaz. Vikram ölmemiş Maan’ı yaralamış üstelik Geet’i de kaçırmıştır.

Geet bayılınca Vikram Geet adına endişelenir ve ona yiyecek bir şeyler almaya çıkar. Geet’i de bağlayıp çıkmayı ihmal etmez. Hemşire de Lucky’e reçete verir ve eczaneden almasını ister. Lucky yolda Vikram’ı görüp takip eder. Nandini’ye de gördüklerini söyler Böylece Vikram’ın yaşadığı anlaşılmış olur.

Geet makas bulur ve iplerinden kurtulur. Camı da kırıp kaçmaya başlar. Lucky de Vikram’ın peşinden eve girer ama kimseyi göremez telefonu çalınca Nandini ile konuşurken Vikram arkadan gelip onu kafasından yaralar.

Maan hastaneden kaçar. Şimdi Geet Maan ve Vikram ormanda kovalamaca oynuyordur. Herkes bir yöne doğru koşuyor ama kim nereye koşuyor belli değil. Polis gelip Lucky’i bulur ve hastaneye götürür.

Uzun lafın kısası yarım saat koştuktan sonra poliste ormandaki kovalamacaya katılır ve Vikram polisten kaçarken ayağı taşa gelir ve yolun ortasına fırlar. Yolda geçen kamyonun altında kalır ve ölür. Geet ve Maan ise koşarken dünya yuvarlaktır misali mahi eşliğinde buluşurlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.