Yaralı Kalbim 93.Bölüm Özeti – 8 Mayıs Cumartesi

Vikram Maan’ı Vurdu!

Yaralı Kalbim 93.bölüm özetinde Geet, Vikram’ın ailesini rahat bırakması sözü karşılığında onunla bir kez buluşmayı düşünüyordu. Bu yüzden Geet bir karar verme aşamasındadır. Ayrıca tedirgin hali de ev halkı tarafından fark edilir. Geet’e bir kez daha Vikram’dan telefon gelir ve buluşma yerini söyler. Yaralı Kalbim 93.bölüm özeti devam ediyor.

Yaralı Kalbim 93.bölümde Geet Vikram ile buluşmaya karar verir. Adi de iş ile ilgili Maan’a toplantı ayarlar. Maan tüm gün evde olacağını ve işleri evden yürüteceğini söyler.

Vikram hazırlanmaya başlamıştır. Giyimine çok özen gösterir. Ruh hastası manyak mutluluktan neredeyse havalara uçacaktır. Geet evden çıkarken kimseye görünmemeye çalışır. Maan işlerini halledene kadar gidip geri döneceğini düşünür. Geet zaten ruh hastasına güvenip kimseye haber vermeden giderek hatayı en başta yapar.

Geet Vikram’ın dediği yere gidince süslemelerle karşılaşır. Vikram pasta yaptırmış üzerine de onu sevdiğini yazdırmıştır. Geet gelir gelmez hadi buluştuk ben gidiyorum demeye başlar. Vikram ayağına kadar getirmiş öyle kolayca bırakacağa benzemiyor.

Adam zaten Geet’i görür görmez deli deli gülümser. Geet Vikram’ın hareketlerinden tırsmaya başlar. Geri gitmek istediğini söylese de kapı çoktan kilitlenmiştir. Vikram deli deli gülmeye başlar. Vikram Geet’e dokunmaya çalışırken Maan gelir ve Vikram’ı dövmeye başlar. Maan tekrar Vikram’ın üzerine yürürken ışıklar kapanır ve Vikram kaçmaya başlar. Poliste Maan’ın performansından sonra sahneye girip geri çıkar.

Geet ve Maan karakola gidip Vikram’ın robot resmini çizdirirler. Bu robot resim daha sonra televizyonda gösterilmeye başlar. Ardından Geet’e yeniden zarf gelir. Tahmin edeceğiniz üzere Vikram’dan… Zarftan cd çıkar. Cd’yi televizyona taktıklarında Vikram Geet’e seslenir. Yine onu çok sevdiğini geveleyip durur. Bu videoyu izlerken çoktan televizyonda robot resimlerim dönüyordur der. Bu yüzden insan içine çıkamayacağımdan öleceğim der. Maan o sırada polisi arayıp Vikram’ın yerini söyler. Vikram da o anda kocan yerimi çoktan polislere haber uçurmuştur der. Gözlerimize inanamıyoruz. Vikram’ın muhteşem senkronizesi hayranlık uyandırıyor 😀

Daha sonra Vikram Flash Tv oyunculuğuyla çakmak yakıp kendini aleve verir. Ah ahh diyerek sözde can verir. Vikram yanarken kamera sapasağlam durur ve Geet’e haber uçurur. Geet ve Maan böylece Vikram’ın öldüğünü sanar.

Oysaki Vikram muhteşem sanatını sergileyerek Geet’in resmini çizip alnına sindur sürer. Bir yandan da Geet’in ölümüne çok üzüldüğünü düşünür.

Nandini ise son yaşanan olaylardan sonra buradan gitme fikrini düşündüğü için kendini suçlayıp durur. Birazda vicdan yapmış ağlayıp durur.

Jugna dayı ise Vikram’ı son anda yakalayacağını ama adamın korkudan öldüğünü söyleyip evdekileri güldürür. Onlar gülüp eğlenirken kapıya bir adam gelir ve iş aradığını söyler. Adamın bakışlarından Vikram’ın adamı olduğu anlaşılıyor.

Nandini ve Pretto yaşanan gerilimli günlerin ardından Geet ve Maan’ın birlikte bir şeyler yapmasını isterler. Onlara çiftlik evini ayarlayıp gidip kalmalarını isterler. Vikram’ın istediği haber sonunda gelmiştir. Çiftlik evinde Geet’e rahatça ulaşabilecektir.

Nandini, Geet gitmeden son günlerde düşündüklerini ona da söyleyip özür diler. Geet Nandini’nin bu düşüncelerini olgunlukla karşılayıp onu sakinleştirir. Geet ve Maan evden çıkacakken Geet kolunu kapıya vurur ve bileziği kırılır. Aman Allah’ım uğursuzluk bu! Bunu biz değil Pretto söylüyor.

Adi yeniden sürpriz yumurtadan çıkar gibi Maan’a iş kitliyor. Maan karşı çıksa da Geet ısrar kıyamet Maan’ın gitmesini onu çiftlik evinde bekleyeceğini söyler. 5 dakikalık iş için Geet neden Maan ile gitmiyor. Normalde adamın ensesinden ayrılmaz.

Geet çiftlik evine vardığında başından kırmızı güller akar. Her yer gül yapraklarıyla doludur. Geet gül yapraklarıyla kendinden geçer.

Vikram Geet’in karşına maskeyle çıkar. Geet karşısındakinin Maan olmadığını anlayamaz. Kıytırık maskeyi geçtik insan kıyafetinden vücut yapısından ellerinden hiç mi tanımaz? Bu sahneyi kimler saçma ve tutarsız buldu?

Geet bir güzel Vikram ile dans eder. El eler tutuşurlar. Vikram bu maske sayesinde Geet’e istediği gibi davranır. Geet en sonunda maskesini açması için ısrar eder. Vikram maskesini açtığında Geet’in halini buraya bırakıyoruz. 👇

Geet etrafa deli danalar gibi koşturmaya başlayınca Maan’ı görür. Maan’ı hangi ara kim yakaladı da bağladı hayret doğrusu! Geet Maan’ı çözmek yerine ona sarılmayı tercih eder. Vikram silahını çıkartıp Maan’a doğrultur. Maan iplerinden kurtulup Vikram’a doğru yürürken Vikram silahını ateşler. Maan vurulup yere düşer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.