Yaralı Kalbim 90.Bölüm Özeti – 5 Mayıs Çarşamba

Geet’in Peşindeki Adam Kim?

Yaralı Kalbim 90.bölüm özetinde Geet kafası karışık şekilde ofise gider. Aslında kafasını dağıtmak için bu yolu seçmiştir. Geet ofiste çalışırken hediye güller gelir. Maan’ın göndermeyeceğini düşünen Geet gerilir ve onları çöpe atmaya yeltenince Maan’dan mesaj gelir. Geet güllere sarılır. Yaralı Kalbim 90.bölüm özeti devam ediyor.

Lucky ve Dev’in derdi ise gerçekleri bir türlü ortaya çıkaramamışlardır. Kadın para karşılığında gerçekleri açıklayacağını söylese de her seferinde yan çizmeye başlar. Dev ve Lucky bu sefer kadınla alışveriş mağazasında buluşurlar. Maksat Pretto ve Nandini’ye yakalanmamak…

Ama şans bu ya Jugna dayı Nandini ve Pretto’yu da alıp sari alışverişine çıkarmıştır. Lucky ve Dev onları görünce şoke olur. Jugna dayı Dev ve Lucky’i görür ama Pretto ve Nandini’yi inandıramaz. Nandini Dev’i arayacağını söyler. Dev de mutfakta yemek yaptığını söyler. Konuşurken bile yan yana olduklarını fark etmezler.

Geet ise ofisten eve döneceği sırada şoför ailesinin rahatsızlandığını bir an önce eve gitmesi gerektiğini söyler. Geet kamyonda araba sürmeyi öğrendiği için ehliyete de gerek duymadan arabayı kendi kullanabileceğini söyler. Geet yolda ilerlerken bir araba onu takip etmeye başlar. Yolda bir kez daha Kurana ailesinin arabası bozulur. Çok şaşıracaksınız telefonda çekmiyordur. Geet ne yapacağını düşünürken yakınlarda tamirci olduğunu görür. Oraya doğru ilerlerken Geet’i takip eden adam çaktırmadan iki dakikada arabanın arızasını çözer. Geet kafasını çevirene kadar adam ortadan toz olur.

Geet hemen arabaya koşup arabanın çalıştığını görür. Hem korkak hem de basar gider. Arkasındaki adam da arabadan Maan’ın gönderdiği çiçeği yere atıp ayağıyla ezer.

Dev ve Lucky tarafındaysa bir hayli komik anlar yaşanır. Dev Nandini’ye yakalanmamak için cansız manken taklidi yapar. Lucky de Pretto’ya arkası dönük satıcı rolü yapar. Nandini Dev’in üzerindeki kıyafeti beğenir. Denemek istediğini söyler. Dev yakalandığını umar. Lucky de eline aldığı sarileri Pretto’nun kafasına atar. Dev de bu kargaşadan yararlanarak üzerindeki kıyafetleri çıkarır.

Evin görevlisi Geet’in arabada unuttukları malzemeleri getirir. Araba da zarf da bulduğunu söyler. Geet zarfı açtığında kedisinden korkmamasını her zaman yanında olup onu koruyacağını yazmıştır. Geet ne oluyoruz diyerek korkmaya başlar. Maan’ı arayıp bir an önce gelmesini ister. Ama telefonu kapalı olduğundan ulaşamaz.

Geet gerilmiştir. Evdeki her sesten irkilir. Sürekli takip ediliyormuş hissi oluşur. Ama Geet hislerinde yanılmaz. Cama bir not yazılmıştır. ‘Hiç değişmemişsin seni görmek istedim’ yazılıdır. Geet bu notla şok olmuştur.

Mağazada ise Jugna dayının sesi yankılanıyordur. Kadını bulmuş kolundan tuttuğu gibi çeker. Dev ve Nandini şoke olur. Bu kadının burada ne işi var diye düşünürler. Jugna dayı ise Dev ve Lucky’nin onunla buluştuğu konusunda ısrarcı davransa da inandıramaz. Dev ve Lucky ise giydikleri kıyafetlerle mağazadan kaçmaya çalışırken alarm çalmaya başlar. Görevli hırsız diye tutup getirir. Nandini ve Pretto şoke olur.

Geet evde korku dolu anlar yaşarken evdekilere derdini anlatmaya çalışır. Onlar kendi dertlerinde birbirlerine bağırıp çağırırken Geet kendini açıklayamaz.

Geet Adi’nin yönlendirmesiyle ofise geçer. Arabaya binecekken geçen gün gizemli kişiden gelen şalını görür. Araba hızla uzaklaşırken Geet arabayı takibe alır. Bu sırada Maan da Londra’dan dönmüş, Geet’e doğum günü sürprizi hazırlıyordur.

Geet ise arabanın peşinde ilerliyordur. Arabayı park halinde bulur. Geet’e mesaj bırakılmaya çalışılmış gibi bir evin önünde şalı görür. Geet eve girdiğinde kendi fotoğrafının duvarda asılı olduğunu görür. Kokarak evden kaçar. Arkada bir el havada kalır.

Dev ve Lucky yeni plana girişirler. Kadının evine gidip zehir içip intihar edeceklerini söyler. Kadın korkmaya başlar. Evinde bir ölü görmek istemiyordur. Lucky blörf yapıp şişedeki ilacı içer ardından Dev’de içip yere bayılır. Ardından Jugna dayı polis kılığında içeriye girer. Kadın henüz polis çağırmadığını söylese de Jugna dayı durumu toparlar. Jugna dayı kadını sıkıştırdıkça kadın onları öldürmek istemediğini başından geçen her şeyi anlatır. Böylece kadının gerçek amacı anlaşılınca Dev ve Lucky ayağa kalkar. Nandini ve Pretto’da söylenenleri duymuştur. Gerçek polisler gelip kadını götürür.

Geet ise yolda Maan’ı aramış korku içinde bağırıp yerini söyler. Maan da sürpriz doğum günü için planlar yaparken ilginç bir durumun içine düşer. Hemen Geet’in yanına gider. Geet korku içinde Maan’a sarılıp başına gelenleri anlatır.

Öte yandan çiftler barışmış halde eve dönerler. Evin süslenmiş halini görüp olanlardan bir haber şekilde kendilerine yorarlar. Adi gelip Geet’in doğum günü olduğunu söyler. Ama Geet ve Maan dönünce evdekiler Geet’in başına bela olan olayı da öğrenirler. Evdekiler doğum günü partisini yapmamaları gerektiğini söylerken Maan işi inada bindirip doğum günü partisini yapacaklarını söyler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.