Yaralı Kalbim 89.Bölüm Özeti – 4 Mayıs Salı

Dev ve Lucky Tuzağa Düştü!

Yaralı Kalbim 89.bölüm özetinde çiftler arasındaki gerginlik yanlış anlaşılmalarla devam edecek. Geet ise tüm olanlarla Maan’sız başa çıkmaya çalışırken gizemli birisi de onun peşine takılmış durumda. Yaralı Kalbim 89.bölüm özeti devam ediyor.

En son Dev ve Lucky hatasını anlamış ve eşlerine pasta alarak arayı yumuşatmaya çalışmışlardı. Aynı şekilde Nandini ve Pretto’da eşlerine hediye alarak bu küslüğe bir son vermek istemişti. Jugna dayı ise hem pastalara hem de gömleklere zarar vererek çiftlerin arasını daha da açmıştı.

Dev ve Lucky pastaları çöpte görünce moralleri bozuk şekilde kendilerini gece kulübüne atarlar. Orada da sarhoş olup kendilerinden geçerler.

Nandini ve Pretto’da gömlekleri buruşmuş bir kenarda görünce sinir katsayıları yükselir. Geet kızlara durumu anlatır. Düşündükleri gibi olmadığını Jugna dayının halt yemesinden olduğunu açıklar.

Nandini ve Pretto hatasını anlar ve Dev’e telefon eder. Dev sarhoş olduğu için telefonu duymaz bile. Dev ve Lucky ise başlarına bela almak üzeredir. Lucky bir kadına çarpar. Bu kadın da erkek arkadaşından kurtulmaya çalışıyordur. Lucky ve Dev’i işaret ederek arkadaşları olduğunu söyler. Böylece üçlü arkadaş olur dertleşmeye başlar.

Nandini Dev’e ulaşamayınca Pretto’dan aramasını ister. Dev sarhoş haliyle telefonu açınca Lucky’nin kadına Pretto hakkında anlattıklarını duyar. Şimdi kızların siniri daha da bozulur. Erkekler gece kulübüne gitmiş tanımadıkları bir kadına kendilerini şikayet ediyorlardır.

Geet sabah olunca Dev’i arar ve bir an önce gelip konuşmaları gerektiğini söyler. Dev uyandığında kadının yanlarında yattığını görür. Hemen Lucky’i uyandırır. Şimdi ikisi de başlarına bela aldığının farkındadır. Hemen kadını ortadan kaldırmaya çalışırlar.

Dev ve Lucky konuşmaya gittiklerinde oldukça gergindirler. Konuşmaya başlamadan Jugn dayının bağırma sesi duyulur. Erkekler başlarına gelecekleri anlamıştır. Hemen kızları durdurmaya çalışırlar.

Odaya gittiklerinde bir kadının yatakta yattığını görünce şoke olurlar. Nandini, Pretto ve Geet neye uğradıklarını şaşırırlar. Dev ve Lucky gerçekten hayal kırıklığına uğratmıştır.

Dev Geet’i durdurup kendisine yardım etmesini ister. Çünkü olaylar göründüğü gibi değildir der. Dev’in ısrarı sonucunda Geet olayı çözeceğini söyler. Geet kadının adresini bulup konuşmaya gider. Kadın da Dev’in söylediklerini destekler. Sadece arkadaş olup konuştuklarını anlatır. Geet ve kadın anlaşır, burada konuşulanları kızlara da anlatacaktır.

Geet yolda yürürken bir kapkaççı çantasını çalıp kaçar. Geet peşinden koşsa da yakalayamaz. Morali bozuk arabasına biner bütün eşyaları gitmiştir. O sırada çantasının arabanın üzerinde olduğunu fark eder. Adam da fena halde dövülmüştür. Geet bunu kimin yapacağını düşünür. Kendisini tanıyan biri olmalıdır ki arabasına kadar getirmiştir.

Geet düşünceli şekilde yolda yürürken erkeklerde kendilerince plan yapmış kızlara ters köşe yapmaya çalışırlar. Lucky kardeşinin yanına gidip kızın kendi arkadaşı olduğunu söyleyecek Dev de Pretto’ya gidip kendi arkadaşı olduğunu söyleyecektir. Bu yarım akıllılar bile bu planı ellerine yüzlerine bulaştırırlar. Gidip kendi eşlerine söylediklerinin farkında olmazlar.

Kadın Kurana malikanesine gelip konuşacağını anlatır. Ama kadın iki yüzlü çıkar. Erkeklere faklı konuşur kızlara farklı. Kadın Dev ve Lucky tarafından tehdit edildiğini ima etmeye başlar.

Bu arada Geet’in peşinde de esrarengiz birisi dolaşmaya başlar. Geet’e hediye paketi gelmişti ve Geet bunun Maan’dan geldiğini sanar. Daha sonra telefonda Maan ile konuşmaya çalışan Geet’in elinde iki tane hediye paketi olur. Ayrıca eve gizlice girip dolana birisi vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.