Yaralı Kalbim 87.Bölüm Özeti – 2 Mayıs Pazar

Kızlar Başlarını Belaya Soktu!

Yaralı Kalbim 87.bölüm özetinde Geet ve Maan çiftleri barıştırmak için yeni oyunlar oynuyorlardı. İki tarafta birbirlerinin haline üzülüp gizlice yardım etmeye çalışırlar. Sonunda yine yanlış anlaşılmalar baş gösterir. Yaralı Kalbim 87.bölüm özeti devam ediyor.

Geet mutfağa gitmiş, Lucky ve Dev’in duyacağı şekilde Adi ile telefonda konuşuyor numarası yapar. Buradaki amacı kızların eşlerini çok düşünüp üzüldüklerini perişan olduklarını durmadan onları düşündüğünü duyurmaya çalışır. Lucky ve Dev, Geet’in konuşmasına kulak kesilir. Kızların bu denli üzüntülü olduklarına şaşırırlar. Diğer yandan Geet sunuma ayran döküldüğünü kızların çok zor duruma düştüğünü anlatır.

Dev ve Lucky hemen Geet’in yanına gidip neler olduğunu sorar. Geet çaktırmadan hemen nereden duyduklarını sorar. Geet durumu anlatınca erkeklerin yelkenleri suya iner.

Diğer yandan da Maan aynı planı kızlara uygulamaya koyulur. Nandini ve Pretto’nun duyacağı şekilde kapıda dayıyla konuşarak durumu anlatır. Nandini ve Pretto da aynı şekilde yelkenleri suya indirir. Erkeklerin bu denli zor duruma düşmesi onları endişelendirmiştir.

Geet ve Maan odalarında buluşurlar. Planın başarılı şekilde ilerlediğini konuşurlar. Şimdi sırada nabız ölçmek vardır. Maan erkeklerin, Geet de kızların yanına giderek onları yoklar. Önce Pretto çaktırmadan mutfağa gider, Lucky de üstünü kirleterek Pretto’nun odasına bakmaya gider. Aynı şekilde Dev ve Nandini de yer değiştirir.

Şimdi kızlar mutfakta yemek hazırlıyor, erkeklerde oda da sunum dosyasını hazırlarlar. Geet planın başarıyla tamamladığını görür. Lucky de kapıda nöbet tutar. Tabi bu esnada Jugna dayıya rastlar. Dayı daha sonra yarım aklıya Lucky ifşa edecektir.

Taraflar işlerini bitirince yerlerine geri döner. Döndüklerinde ise kendi işlerinin de hazır olduğunu görür. Maan yemekleri kendi hazırladığını söyler, Geet de cdyi kurtardığını açıklar. Böylece iki tarafta rahat bir nefes alır.

Misafirler gelir. Nandini ve Geet sunumu başarıyla yapar. Erkekler bir yandan da kızların aldığı övgüyle gururlanır. Daha sonra yemeğe geçilir. Erkekler sofrayı kurar. Yemeklerde misafirler tarafından çok beğenilir. İki tarafta bu misafir olayını birbirleri sayesinde başarıyla atlatmışlardır.

Misafirler gidince herkes bir aradadır. Ortam yumuşayacak gibi olunca Jugna dayı ortalığı karıştırır. Daha sonra yine kaos ortamına dönen havayı Geet sunumu erkeleri hazırladığını söyleyince Nandini yumuşamak yerine kafası atar. Erkekler yine olayı bizim sayemizdeye getirince ortam yine gerilir ve kavgayla sonlanır.

Geet ve Maan ise kaçamak yaparak terasta buluşup hasret giderirler. Ertesi gün ofis görüşmeye işçilerin sendika başkanı gelir. Konuşacak muhattap bulamaz görevli onu eve yönlendirir. Evde de Dev ve Lucky temizlik yapıyordur. Bir hayli yorgun olan bu ikili gelen adamın da kendilerini evin hizmetçi sanmasıyla tekrar ofise yollayıp Nandini’nin başına sarmak ister.

Adam bir oraya bir buraya derken o da burnundan solar. Kızların ofisine bodoslama dalar. Nandini adamın böyle dalmasına aynı zamanda saygısız konuşmasına dayanamaz. Adam kadınlarla konuşmayacağını şirketin yöneticileriyle konuşmak istediğini vurgular. Geet adamı saygılı konuşması gerektiği yönünde ısrarcı davransa da Nandini dayanamayıp adama tokadı geçirir. Pretto da adamın parmağını yamultur.

Kızlar ofiste kavgaya tutuşmuşken erkeklerde mutfakta yemek yapmaya çalışıyordur. Bu durumdan bir hayli sıkılmış mızmızlanıyorlardır.

Nandini’nin tokat attığı sendika başkanı odaya tekrar girip kızları tehdit etmeye başlar. Ya kendisinden özür dileyeceklerdir ya da tüm işçileri üzerlerine sarıp şirketi kapattıracaktır. Kızlar bir anda ne yapacaklarını bilemezler. İşler sarpa sarmıştır. Nandini özür dilemekten yana olsa da Geet buna karşı çıkar ve bir yolunu bulacaklarını söyler.

Adi ise durumdan haberdar olmuş hemen Dev’i arayıp ona son yaşanan gelişmeleri anlatır. Dev ve Lucky kızlara yardım etmeleri gerektiğini konuşur. Kızlar ise bu durumu erkeklerle paylaşmayacaklarını bir yolunu bulup halledeceklerinde karar kılarlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.