Yaralı Kalbim 85.Bölüm Özeti -30 Nisan Cuma

Geet Kaçırılıyor! Maan Yaralandı

Yaralı Kalbim 85.bölüm özetinde çiftlerin arası gergindi. Geet ve Maan ise iş seyahatine çıkmışlardı ve yolda arabaları her zamanki gibi bozulmuştu. Telefonun çekmediği bu yerde bakalım Geet ve Maan’ın başına neler gelecek? Yaralı Kalbim 85.bölüm özeti devam ediyor.

Geet ve Maan yolda otostop çekmeyi denerler ama kimse durmaz. Geet’in otostopuna kamyoncular durarak karşılık verir. Maan istemese de Geet’in ısrarıyla araba kamyona bağlanır ve kamyon arabayı çekerek ilerlemiş olurlar. Yanız Geet neden kamyona biniyor anlamış değiliz.

Nandini’nin sunumu başarılı bulunmuş ve işide kapmıştı. Fakat dosyalara bakan Nandini bütçe fiyatının değiştiğini fark eder.

Pretto ise Lucky’in davranışları karşısında ağlamaya başlar. Sürekli yeme içmesine takılmış ve zayıflaması gerektiği yönündeki telkinlerden çok sıkılmıştır. Lucky’nin artık kendisini sevmediğini düşünür.

Geet de kamyonun arkasına oturmuş Maan’a bakarak komiklikler yapmaya çalışır. Maan güneş gözlüğünü takıp sana bakmıyorum havası sergileyince Geet de kulaklığını takıp şarkı dinlemeye başlar. O sırada arabayı çeken ip çözülür. Maan kornaya da bassa bağırsa da Geet’e sesini duyuramaz.

Geet gözlerini açtığında bomboş bir yolla karşılaşır. Ne Maan vardır ne de arabası. Hemen şoförlere seslenir durmalarını ister. Geet ağlamaya başlar. Geri dönüp Maan’ı bulmaları gerektiğini söyler. Adamlar ise teslim etmeleri gereken malları olduğunu bunun mümkün olamayacağını söyler.

Maan da yollara düşmüş yürüyerek ilerlemeye başlamıştır. Yolda geçen bir motosikletçiyi durdurup motorunu satın alır. Kamyoncuların ise aklına bir fikir gelir. Geet’in zengin olduğunu anlamışlar ve tenha bir yerde onu soymaya karar vermişlerdir. Geet’e de onu ilerdeki bir otele bırakacaklarını söyler.

Geet yolda bir patikaya geldiklerini ve adamların kötü niyetini sezmeye başlar ve kamyondan atlayarak kaçmaya başlar. Yalnız adamlar onu hemen yakalar ve elini kolunu bağlar. Geet yolda iz bırakmak için arabadaki samanları atar ve kendi şalını da fırlatır.Maan yolda bu ipuçlarını yakalar.

Dev ve Lucky tarafındaysa onlarda eşlerine gösterdikleri iyi niyet sonrasında onların tepkileriyle karşılaşmalarına anlam verememişlerdir. İkisi böyle dertleşirken dertleşmenin gazını artırıp kızların arkasından atıp tutmaya başlarlar. Nandini ve Pretto ise ordadır ve her konuşulan duymuşlardır.

Nandini yine Dev’in iyi niyetini anlamış ve elinde çiçeklerle gelmiştir. Dev’in bu konuşmalarından sonra çiçeği fırlatıp suratına atar. Aynı şekide Lucky de Pretto tarafından yakalandığının farkındadır.

Geet’i kaçıran adamlar arabayı tehna bir yere çekince Geet’in takılarını almaya başlarlar. O sırada Maan gelir ve Geet’i kurtarır. Bu çok da kolay olmaz. Adamlar Maan’ı yaralar.

Geet Maan’ın yaralarını şalıyla sarar. Motora bineceklerinde bu motorda bozulur. En sonunda kamyona binmek zorunda kalırlar. Maan yaralarından dolayı bayılacakken Geet kamyonu kullanmaya başlar. Bir köye girip kalacak yer bulurlar. Ayrıca çiftimiz bu köyde romantik anlarda yaşayacaklardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir