Yaralı Kalbim 84.Bölüm Özeti – 29 Nisan Perşembe

Maan Geet’i Karısı Olarak Görüyor!

Yaralı Kalbim 84.bölüm özetinde Maan arşivde kilitli kalınca kimse ona ulaşamamış Adi de Maan’ın gitmesi gereken toplantıya Dev’i göndermişti. Dev toplantıdayken Nandini de Dev’i evde bekler ve gelmeyince kızıp yatar. Maan ise Geet’in kendisini bulup kurtarmasına şaşırmış ve ondan etkilenmeye başlamıştır. Eve girince Geet’in elini tutar ve bırakmaz. Onda odasına kahve getirmesini söyler. Yaralı Kalbim 84.bölüm özeti devam ediyor.

Geet Maan’ın kahvesini odaya getirince Maan’a bakınır ama onu göremez. Maan elinde dua tepsisiyle gelir. Geet’e birkaç ritüel yapar. Alnına sindur sürer. Tıpkı gelinlerin eve ilk girişi gibi Geet’in de odaya girişine tören yapmak ister. Geet Maan’ın bu davranışından çok etkilenir. Maan ayrıca Geet’e evlilik kolyesini de takar. Geet gözyaşlarını tutamaz ve Maan ‘a sarılır. Böylece ikili beraber uyumaya başlar.

Lucky de Pretto’ya sabah içecek getirir. Erkekler eşleri için sabah kalkıp yiyecek içecek getiriyorlardır. Lucky sağlıklı içecek getirerek Pretto’nun kilo vermesini ister.

Nandini de uyanınca yanında Dev’i göremeyince sinirlenir. Onun işe gittiğini düşünür. Dev ise Nandini için kahvaltı hazırlamaya gitmiştir.

Maan da uyanınca Geet’e yanında göremez ve evin içinde onu aramaya başlar. Maan Lucky ve Pretto’ya denk gelir. Lucky de Pretto’yu zorla sabah sporuna götürüyordur.

Geet ise Adi’yi rehin almış kendisine araba sürmeyi öğrettiriyordur. Geet çılgınca araba kullanır. Karşısında Maan’ı görünce daha çok heyecan yapar. Direksiyon hakimiyetini kaybetse de durmayı bir şekilde becerir.

Maan Geet’in haline tebessüm eder. Geet kendisiyle dalga geçen Maan’a araba sürmesini öğretmesini ister. Ne de olsa adam hafıza kaybına uğradı. İlk araba sürüşünü öğretecekken adamı komalık etmişti.

Pretto ise yorgunluktan bayılmış dayıysa onu yiyeceklerle ayıltmaya çalışır. Dev de Nandini’ye kahvaltısını getirmiştir. Nandini’nin ise suratı sirke satar. Geet ve Maan çiftlerin arasının gergin olduğunu fark eder. Maan onlarla konuşup olayları tatlıya bağlarlar.

Ofiste ise Nandini çalışırken Dev, Nandini’nin sunumunda ufak bir değişiklik yapar. Bunu da bir türlü Nandini’ye söyleyemez. Toplantıda Nandini bütçe fiyatının değiştirilmiş olduğunu fark eder. Nandini Dev’e işine karıştığı için tekrar kızar.

Maan ve Geet ise bir toplantıya gidiyordur. Geet de Maan ile birlikte seyahat eder. Yolda giderken Kuranalar’ın arabası 500. kez tekrar bozulur. Telefonlarda çekmiyordur. Bakalım Geet yine belayı kendine mi çekecek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir