Yaralı Kalbim 83.Bölüm Özeti – 28 Nisan Çarşamba

Maan Yeniden Geet’e AŞIK Oluyor!

Yaralı Kalbim 83.bölüm özetinde Dev ve Nandini gizlice terasta evleneceklerdi. Geet durumu idare etmeye çalışırken Lucky ve Pretto da evlenip çıkagelmişti. Geet’in sabrı taşarken Maan sesleri duyup terasa gelmişti. Önce bu duruma çok kızan Maan, Geet’in konuşmasıyla sakinleşip düğünde yerini alır. Yaralı Kalbim 83.bölüm özeti devam ediyor.

Düğün gerçekleştikten sonra Dev ve Nandini, Maan ve Geet’in hayır duasını alır. Geet ve Maan ikisinin çok mutlu olmasıı diler. Jugna dayı ise duygulanmış ağlıyordur. Maan bu evlilikten çok memnun kalır. Dev’in yaptığı bu yeni başlangıçta onun adına çok mutu olduğunu dile getirir. Maan Singh Kurana pamuk gibi bir adama dönüşmüştür.

Maan Geet’e kendisiyle konuştuğu için teşekkür eder. Böylece durumu toparlamış ve durumu iyi idare etmiştir. Bir sorun daha vardır. Lucky ve Pretto. Geet bu durumu Maan’a nasıl açıklayacağını düşünür. Geet açıklayamadan aşağıya gelmeleri söylenir. Aşağı gittiklerinde Pretto ve Lucky’i herkes göz hapsine almıştır. Maan en sonunda dayanamaz ve bizde i kaçıp evlendik diye sorar. Bu kaçıp evlenme adetinin nereden geldiğini sorar.

Pretto sözü alır ve babasının kendisini başkasıyla evlendirmeye kalktığını eğer evlenseydi canına kıyacağını açıklar. Maan ikilinin haline üzülür ve çok da yorum yapmaz. Yarın ilk iş Amritsara’a gidip teyzeye her şey açıklanacaktır.

Ertesi sabah herkes hazırlanıp kapıdan çıkacakken Tej ve karısı çıkagelir. Maan yine birinin kaçıp evlendiğini düşünür. Tej Geet ve Maan’a çok kızar. Neden onları evlendirdiğini sorar. Maan ise saygılı ve kibar bir şekilde herkesin yaşını başını aldığını kendi seçimlerinin kararlarını verebilecek yaşta olduğunu söyler. Tej de yumuşar ve hep birlikte Amritsar’a gidilir.

Dönüşte Pinky ve Adi evi süslemiş gelinlerin eve giriş törenleri için hazırlık yapmışlardır. Adi tüm bu hazırlıkla yol boyu Geet’i ilgilendiğini söyler. Maan bundan etkilenir. Daha sonra sütün içinde yüzüklerin arandığı oyun oynanır.Kızlar yener ve erkekler rövanş isteyince Maan ve Geet de oynarlar. Maan yüzüğü bulur ve Geet’in avcuna koyar.

Geet odasına gittiğinde hediye paketi ve birde zarf bulur. Maan duygularını Geet’in yüzüne söyleyememiş yazarak anlatma ihtiyacı hissetmiştir. Maan’da artık Geet’den etkilenmeye başlamıştır. Bu aşk için savaşacağını yazmıştır.

Ertesi gün Dev Nandini ile birlike balayına gitme planı yapar. Nandini de Dev için bir şeyler yapmak ister. Bu yüzden ofiste işe başlamak için Maan ile konuşur. Nandini hatta ilk işini alır. Dev balayına gitmek istediğini söylese de saf Nandini iş yerinde birlikte vakit geçirebileceklerini söyler.

Geet ve Pretto da ofise gelmişlerdir. Pretto Lucky’e yiyecek getirmiştir ama kendisi hep aç olduğu için yemeye başlar. Maan da Geet’in tek başına eve dönmesini istemez. Dosya bahanesiyle Geet’i eve bırakmak ister. Geet yolda çok acıkır ve her zamanki yiyeceğinden yemeye başlar. Maan onu hayran hayran seyreder. Çünkü Geet’i yeni yeni tanımaya başlamıştır. Maan ofise geri döndüğünde arşive uğrar ama orada da kilitli kalır. Telefonu çekmez ve kimseye ulaşamaz. Adi de Maan’ın gitmesi gereken toplantıyı Dev’e yönlendirir.

Nandini de odasını süslemiş ve sürpriz yapmak için Dev’i beklemektedir. Dev’den haber çıkmayınca oda bir bozulur. Adi ise Geet’i arayıp Maan’a ulaşamadığını söyler. Geet endişelenir ve Maan’ı aramaya başlar. En son arşive gittiğini öğrenen Geet Maan’ı orada bulur. Gözyaşları içinde kalan Geet çareyi Maan’a sarılmakta bulur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir