Yaralı Kalbim 82.Bölüm Özeti – 27 Nisan Salı

Dev ve Nandini EVLENDİ!

Yaralı Kalbim 82.bölüm özetinde Maan ve Geet arasındaki belge meselesi hallolmuş üstüne güzel bir film seyredilmişti. Öte yandan Dev de Nandini’ye duygularını açmış ve karşılık bulmuştu. İkisi bu hızla da evlenmeye karar vermişlerdir. Yaralı Kalbim 82.bölüm özeti devam ediyor.

Geet Dev’in konuşmalarını duyduktan sonra hızını alamayarak Nandini’nin yakasına yapışır. Neden böyle alelacele evlendiklerini sorar. Nandini’nin canı macera istemiştir. Tabi bu evlilik Maan’dan saklanacaktır. Geet saklamak istemez ama söylemeye de cesaret edemez. Burda biraz abartılar. Sonuçta Maan Dev ve Nandini’nin evlenmesine ne diyebilir ki? Söylenmez ise kızar…

Geet Nandini’yi kendi elleriyle hazırlar. Geet burda da gözyaşlarını tutamaz. Uyumayıp ortalarda dolaşan Maan’ı oyalama işi Geet’e düşer. Geet’in stresli hali Maan’ın dikkatini çeker ve sebebini sorar. Geet Nandini’yi işe almasını söyler. Daha sonra Maan Lucky ve Nandini’nin nasıl geldiklerini anlatmasını ister. Geet gülümseyerek geçmişte yaşananları bir bir anlatır. Balwant Singh oluşunu araba yıkayışını Dev’i Maan sanmalarını vs …

Maan duyduklarına çok şaşırır. Özellikle kafasındaki sarıkla bir araba yıkayışını bayağı bir garipser.

Adi ise heyecanlı bir şekilde Dev’in odasın damlar ve tüm hazırlıkları tamamladığını söyler. Dev’in ise morali bozuktur. Çünkü en önemli şey peder eksiktir. Peder gelemiyordur. Adi’den en kısa sürede Peder bulup getirmesini ister.

Her şey tamam bir siz eksiktiniz! Lucky de Pretto ile evlenmiş karısını Maan Singh Kurana’nın evine getirmiştir. Şimdi o da Geet’i bulup açıklama yapmak zorundadır. Bir de ortalarda yarı baygın şekilde dolanan bir dayı vardır. Yarım yamalak duyduklarıyla ortalığı birbirine katacaktır.

Dev Nadini’nin odasına gider. Ona peder ile ilgili bir aksaklık olduğunu söyler. Ama en kısa sürede halledeceğini söyler.

Dev Maan’ı arar ve ortalarda dolaştığını onu bir an öce odasına yollamasını ister. Geet Maan’ın odasına baktığında doludur. Çünkü Lucky de yakalanmamak için kaçıyordur. Pretto ise acıkmış etrafta dolanıyordur. Onu dayı Nandini sanıp yakalar. Pretto dayıyı bir güzel haşlar. Dayı topuklayarak oradan uzaklaşır.

Geet Maan’ı yatakta gördüğünü sanıp kütüphanede görünce şok olur. Yatağında kim var diye merak ettiğinde yatak gene doludur ve kafayı yediğini düşünür. Dayı da Pretto’nun gazabından korunmak için Maan’ın yatağına yatıp saklanmıştır.

Adi ise evin şoförünü peder diye getirir. Lucky de Geet’i bulmuş ve evlendiğini Pretto’yu getirdiğini haber verir. Geet yeter artık bugün dayanamıyorum der.

Nandini ve Dev gizlice terasa çıkmış evleneceklerdir. Töreni dayı basar. Geet sessiz olmalarını söylemek için geldiğinde Maan da gelir. Neler olduğunu sorar. Adam tabi kardeşini evlenirken görünce tuhaf hisseder ve kızar. Geet ise onu ikna etmeyi başarır. Dev de abisinden özür diler. Nandini de tüm hatanın kendisinde olduğunu söyler. Böylece Maan gülümsemeye başlar. Maan gülünce Geet de mutlu olur. Böylece Nandini ve Dev de sonunda evlenmiş olurlar.

Aamir Khan, Yeni Filmi “Laal Singh Chaddha”

Hemen Tıkla Aamir Khan, yeni filminin çekimlerini Niğde’de tamamladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir