Yaralı Kalbim 81.Bölüm Özeti – 26 Nisan Pazartesi

Maan’dan Geet’e JEST!

Yaralı Kalbim 81.bölüm özetinde Geet, Maan’ın kendisine emanet ettiği belgeyi koruyamamış ve bu yüzden belgeleri tekrar oluşturana kadar ondan kaçıyordur. Maan da her şeyin farkında olup Geet’in davranışlarını izliyordur. Yaralı Kalbim 81.bölüm özeti devam ediyor.

Büyükannenin istediği tören yapılmaya başlanmıştır. Bu törende Maan ve Geet tekrar birbirlerine yemin edip söz verirler. Nikah tazeleme gibi bir şey yaptılar sanırım. Maan Geet’e gece baktığında Geet bilgisayar başında uyuya kalır. Maan Geet’in yanağını okşar. Sabah Geet uyandığında geç kalmıştır. Bir an önce ofise gidip Adi ile yapılması gerekenleri halletmesi gerekir. Geet alelacele evden çıkınca dosyayı masada bırakır. Maan dosyayı alıp eksikleri tamamlar.

Maan ofise gidince de Adi ve Geet’i sıkıştırmaya başlar. Onlar kem küm ederken Maan dosyayı alır ve Adi’den kontrol etmesini ister. Adi şaşkındır ve Geet’in her şeyi yaptığını düşünür. Geet de Adi’nin neler söylediğini anlayamaz. İkili Tanrı’nın onlara yardım ettiğini düşünür.

Nadini ise Dev’in ona getirdiği hediye paketini bulur. İçinden çok beğendiği bir sari ve mektup çıkar. Dev mektupta sonunda aşkından bahsedebilmiştir. Eğer duygularına karşılık vermek istiyorsa bu sariyi giymesini ister. Nandini sariyi giyip Dev’in karşısına çıkar. Dev Nandini’nin mektubu okuyup okumadığını merak eder. Nandini Dev’i iyice meraklandırır. Nandini mektubu gösterip okuduğunu söyler. İkili sonunda birbirine sarılır.

Geet Maan’ın her şeyden haberinin olduğunu anlamıştır. Maan ise hatanın farkına varıp çabaladığın için hiçbir şey söylemedim der. Ayrıca Maan’ın Geet’e bir jesti daha vardır. Patlamış mısır eşliğinde ikili film izlerler.

Rambir ise Dev ve Nandini’yi tebrik eder. Nandini ve Dev aniden herksten gizli evlenmeye karar vermiştirler. Dev eve gelip Adi’den gerekli malzemeleri bulup peder getirmesini ister. Dev’in konuşmalarını Geet duyar ve şaşırır. Kiminle evleniyorsun diye Dev’in üzerine yürür. Bakalım gelecek bölümde Dev ve Nandini evlenebilecek mi?

Sanaya Irani ve Mohit Sehgal Evliliği

Hemen Tıkla

Sanaya Irani’nin Kıskandıran Tatil Fotoğrafları

Hemen Tıkla

Aamir Khan, Yeni Filmi “Laal Singh Chaddha”

Hemen Tıkla Aamir Khan, yeni filminin çekimlerini Niğde’de tamamladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir