Yaralı Kalbim 80.Bölüm Özeti – 25 Nisan Pazar

Geet, Maan’dan Köşe Bucak Kaçıyor!

Yaralı Kalbim 80.bölüm özetinde Dev Nandini’nin Rambir ile dışarı çıkmasına bozulmuş ,Lucky ve Jugna dayıyı ayartıp Nandini ve Rambir’i takip etmeye karar vermiştiler. Geet ise odasındaki klima arızalanınca Maan’ın odasına yatmaya karar vermişti. Yaralı Kalbim 80.bölüm özeti devam ediyor.

Rambir ve Nandini masadan kalkınca ekipte kalkmıştı. Eve geldiklerinde Nandini henüz gelmemiştir. Jugna dayının işgüzarlıkları nedeniyle geç kalmışlardı.

Maan Geet odasında yatınca oda oda gezmeye başlar. Maan yatacağı zaman Jignu dayı da aynı yatağa gelip Maan’a sarılır. Maan neler olduğunu anlayamaz ve yataktan sıçrayarak kalkar. Lucky durumu toparlamaya çalışsa da dayı çoktan uyumaya başlamıştır. Maan neden kendi odasında yatmadığını da açıklayamaz ve suç bastırmaya çalışır. Daha sonrada pes etmeye karar verir.

Nandini eve döner. Dev de uzaktan ve gizlice Nandini’ye bakar. Nandini’nin elinde Rambir’in verdiği zarf vardır. Bu zarfın içinde ne olduğu ise merak konusu olmuştur.

Geet uyandığında Maan’ın koltuğa sızdığını fark eder. Yalnız Maan çok üşümüş görünüyordr. Geet hemen klimayı kapatsa da nafile. Maan çoktan soğuk kapmıştır.

Maan tüm gün hapşurmaya başlar. Dev gelir ve neler olduğunu sorar. Geet de gizlice onları izliyordur. Geet pişman olmuştur. Şimdi Maan’ı iyileştirmek için bir şeyler yapmalıdır. Ayrıca büyükanne Maan’ı aramış ve ondan mutlaka yapmasını istediği bir törenden bahseder. Maan büyükannesini kırmamak için kabul eder ve tüm organizasyonla kendisi ilgilenmek ister.

Geet içecek hazırlamıştır ve zorla Maan’a içirmeye çalışır. Hatta bunu Maan’ın burnunu tıkayarak yapar. Nandini ise telefonda çok mutlu şekilde Rambir ile konuşuyordur. Dev ikisinin bu denli gülüşerek ne konuştuğunu merak eder. Dev Nandini’yi izlerken yakalar. Durumu toparlamak için Dev işle ilgili konuşmak istediğini söyler. Nandini hemen Rambir ile olan programını iptal eder ve Dev ile ofise gideceğini söyler. Dev bu hareketten etkilenir ve az da olsa kendine güveni gelir. Dev’i iş yerinde bir sürpriz bekler. Rambir oraya da gelip Nandini’ye sarılır. Tüm kızlar Rambir’e hayran kalmıştır.

Maan Geet’den saklamasını istediği o dosyayı getirmesini ister. Geet dosyanın yerini hatırlamıyordur. Çükü o sırada Maan’a kızgın olduğu için dosyayı gelişi güzel fırlatıp atmıştır. Evin hizmetlisine sorunca onu attığını söyler. Şimdi Geet köşe bucak Maan’dan saklanıyordur. Maan’ın karşısına çıkmaz hatta banyoya bile saklanır.

Geet dostu Adi’den yardım ister. Adi gerekli belgeleri ayarlamaya çalışır. Dev bile Geet’in pes etmemesine şaşırır ve Nandini’ye açılma konusunda ondan feyz alır. Geet Maan’ı oyalayabildiği kadar oyalar. Bu arada evdeki törenlerde başlamıştır. Geet bu törende de Maan ile kovalamaca oynar. Yalnız Maan Geet’in dosyayı kaybettiğini anlamış ama ses çıkarmıyordur. Geet Maan sor sormasın diye kandille elini bile yakar. Bakalım Maan’ın tepkisi nasıl olacak?

Aamir Khan, Yeni Filmi “Laal Singh Chaddha”

Hemen Tıkla Aamir Khan, yeni filminin çekimlerini Niğde’de tamamladı

Sanaya Irani ve Mohit Sehgal Evliliği

Hemen Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir