Yaralı Kalbim 79.Bölüm Özeti – 24 Nisan Cumartesi

Naintara Tutuklandı! Gerçekler Ortaya Çıktı

Yaralı Kalbim 79.bölüm özetinde Naintara yaptığı hain tuzakla zaferini erken kutlamaya başlamıştı.Dev Nandini’yi kurtarıp gelmiş gülümseyerek Naintara’nın oyuna geldiğini söyler. Naintara kabul etmez. Tüm servete konduğunu söyleyerek dalga geçmeye başlar.Yaralı Kalbim 79.bölüm özeti devam ediyor.

Naintara aslında Maan’ın her şeyini Geet’e devrettiğini öğrenir ve şoke olur. Bir şok dalgası daha gelir. Naintara Dev’de boşanmayacağını söylese de Jignu dayı onu kandırarak zorla imza almıştır. Bu beklenmedik olay karşısında dumura uğrayan Naintara hırsını almak için Geet ile uğraşmaya çalışır. Maan’ın onu kabul etmediğini hatta hatırlamadığını söyleyerek Geet’i yanlış yerden vurmaya çalışır. Maan, Naintara’yı susturup gönderir. Böylece Naintara polisler eşliğinde evden ayrılır.

Yaralı Kalbim 79.bölüm özeti oku- Geet belgeleri Maan’a imzalattığı için özür diler. Asıl özür dileyen ise Maan olur. Kimseye inanmayıp Naintara’yı eve kabul edip bunların olmasına sebep olduğunu fark etmiştir. Neyse ki Naintara meselesi çok fazla uzamadı.

Maan’a pastası üfletilir. Ama çok durmayıp odasına çıkar. Çünkü bir hayli gergin bir gece geçirmişlerdir. Maan uykudan kalkar kalmaz olanları düşünür ve hata yaptığına bir kez daha kanaat getirir. Geet ile konuşmaya giden Maan yine Geet’in kendi arkasından atıp tuttuğunu görür. Geet Maan’a acı kahve yaparken bir hayli söyleniyordur.

Maan müşterileriyle kısa bir görüşme yaparken Mmbai’ye düğün davetiyesi almıştır. Geet bu düğüne Maan ile birlikte gitme hayalleri kurar. Geet bazen fazla gereksiz hareketlerde bulunduğunu biliyoruz. Bu konuda da fazla abartılı hallere bürünecek. Bu düğüne Maan’ın kendisine gitmek için teklif edeceğini düşünür. Her fırsatta adamın ensesinde biter.

Diğer tarafta Dev ve Nandini cephesindeyse Dev yine süklüm püklüm ortalıkta dolanarak Nandini’ye aşkını ilan etmeye çalışır. Ona mektup yazmaya karar verir. Mektup Nandini hariç herkesi bulur. Mektubu dayı okur. O sırada Nandini’nin eski bir arkadaşı gelecektir. Diğerleri bu arkadaşın Nandini ile evlenmek isteyen birisi sanarlar. Nandini arkadaşıyla çıkarken Dev Lucky ve dayının kanına girip onları takip etmeleri gerektiğini söyler.

Geet de odasındaki klima bozulunca Maan’ın yatağına gidip yatar. Maan Geet’in kendi odasında yattığını görür. Ama buna bozuk klimanın sebep olduğunu bildiği için ses çıkarmaz. Soğukta da kendi çalışamayacağı için örtüsünü alıp başka yerde uyumak ister. Geet uyanır ve odadan çıkacağını söyler. Böylece buda kısa süreli tartışmaya dönüşüp Geet’in düşmesiyle son bulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.