Yaralı Kalbim 77.Bölüm Özeti – 22 Nisan Perşembe

Geet Orucunu Açmıyor!

Yaralı Kalbim 77.bölüm özetinde Maan’ı bayan hafıza kaybı olayı ve her olayda Geet’i suçlu ilan etmesi üzerine büyükanne evde parti veriyordu. Büyükanne bu ortamdaki soğuk havayı dağıtmak için partide körebe oynanmasını ister. İlk olarak gözü kapanan Jigu dayı olur. Geet kaçışırken Maan’ın sağın soluna saklanırken onu deli eder. En sonunda dayı Maan’ı yakalar. Yaralı Kalbim 77.bölüm özeti devam ediyor.

Yaralı Kalbim 77.bölüm özeti– Maan bu oyunu daha fazla oynamak istemez. Geet onu kışkırtarak korkuyorsun der. Böylece Maan oyunu kabul eder. Herkes kenara çekilir ve Maan Geet’i yakalamaya çalışır. Jignu dayı yüzünden Geet yakalanır. Geet’in gözü bağlandığındaysa herkes ona yardımcı olmaya çalışıp Maan’ın nerede olduğunu söylerler. Geet’in Maan’ı yakalaması zordur. Bu yüzden Geet kayıp düşerken Maan onu tutmak zorunda kalır.

Adi önemli bir toplantının öne alındığını ve müşterilerin yolda olduğunu Maan’a haber vermeye çalışır. Maan telefonunu odada bırakmıştır. Naintara telefonu alıp Geet’in odasına saklar. Geet de son anda kendi telefonunda Adi’den gelen mesajı görür. Yine kabağın kendi başına patlayacağı içine doğmuştur.

Maan telefonunu ararken Naintara yanında biter ve telefonunu Geet’in elinde odasına giderken gördüğünü söyleyerek ara gazını verir. Maan, Geet’in odasında telefonunu bulur. Adi’yi arayıp müşterilerin beklemekten sıkılıp gittiğini öğrenir. Maan, Geet’in bunu bilerek yaptığını düşünür. Esip gürleyip aşağıya iner. Sözleriyle adeta her yeri yakıp döker. Büyükanne Geet’in bilerek böyle bir şey yapmayacağını savunur. Naintara sinsi sinsi gülüyordur. Herkes Geet’in nerede olduğunu tartışırken Geet gelir.

Maan ona söz hakkı vermeden bencilce konuşarak herkesin önünde kalbini bir kez daha kırar. O böyle gelişi güzel esip gürlerken Dev müşterilerle içeriye girer. Geet adamlarla konuşup olayı çözmüştür. Şimdi Maan gerçekten de mahcup olur. Naintara da isteğine kavuşamamıştır. Geet ise ağlıyordur.

Maan adamlarla iş konuşurken zorlanır çünkü aklında sürekli Geet vardır. Yaptığı hatanın farkındadır. Dev abisinin bu durumunu fark edip onunla bir kez daha evliliği hakkında konuşur. Maan hiçbir şey hatırlayamamanın üzüntüsünü yaşar. İçindeki sese kulak verip Geet’in yanına gider ve ona mendil uzatır. Geet’in yaralanmış eline pansuman yapar. Geet de kaybolan umut ışığı tekrar belirir. Bu güzel anı büyükanneye de anlatır. Büyükanne ve Geet konuşurken Maan onları duyar. Geet’e karşı hiçbir şey düşünmediğini fark eder. Bu yüzden onu boşuna umutlandırıyorum deyip üzülmeye başlar.

Kadınlar tuttukları orucu açmaya başlar. Naintara Dev’in yanına gidip ona su içirmesini söyler. Dev yanlışlıkla tası düşürüp Naintara’yı ıslatır. Sıra Geet’e gelmiştir. Heyecan ve mutluluk içinde Maan’ın ellerinden orucunu açmayı bekler. Maan sırasıymış gibi aklından geçenleri o anda Geet’in yüzüne söyler. Geet donup kalır. Hiçbir şey söyleyemez. Sadece Maan’ın ellerinden orucunu açacağını söyler. Büyükanne tekrar çok üzülür. Naintara ise bu duruma çok sevinir.

Büyükanne Geet’e orucunu açması için yalvarır. Nandini de Geet’i ikna etmeye çalışır. Dev de Maan ile konuşup yersiz düşünceni Geet orucunu açtıktan sonra da yapabilirdin diyerek kızar. Naintara yine Maan ile konuşup onun aklını bulandırmaya çalışır. Geet’in hasta rolü yapıp senin elinden orucunu açmak isteyecek diyerek oyun oynar. Maan tabi Geet’in yanına gidince hemen Geet’in başı dönesi tutar. Geet tansiyonu düşükken bile Maan’ın tripli hallerini çeker. Geet bayılır ve hemen doktor çağırılır.

Dev ise ortalığı kaynatanın Naintara olduğunu öğrenip ona tokat atar. Dev Naintara’ya tokat atarak büyük bir hata yapar. Büyükanne ise Maan’a son yaptıklarından sonra ateş püskürür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir