Yaralı Kalbim 76.Bölüm Özeti – 21 Nisan Çarşamba

Maan Sinirleri Zorluyor!

Yaralı Kalbim 76.bölümde Maan son bölümde rahatsızlanmıştı. Geet onu nasıl iyileştireceğini biliyordu. Ama bunda Maan’ın izni olmayacağını bildiği için Jugna dayısıyla bir plan hazırladı.Maan’a uyku ilacı verip uyuttular. Geet de Maan’ın ayaklarına masaj yapar. Sabah olduğunda Maan kendisini iyi hissederek uyanır. ilaçların iyi geldiğini düşünür. Geet buna bozulur. Maan bilmese de o sabaha kadar onun başında iyileşmesi için beklemiştir. Yaralı Kalbim 76.bölüm özeti devam ediyor.

Yaralı Kalbim 76.bölüm özeti – Maan ofise gitmek için hazırlanır. Dolabı açtığında en sevdiği gömleğe uzanır. Geet’in gözlerinde umut ışığı belirir. Geet’i aldığı gömlektir bu. Maan neden bu gömleği böyle sevdiğini anlayamamıştır.

Maan sabah kahvaltısı için aşağı indiğinde büyükanne içinde bir tabak hazırlandığını görür. Maan yine Geet’in üzerine yürür. Hasta kadını göz boyamak için aşağıya indirdiği için kızar. Geet açıklama yapmaya çalışsa da Maan buna izin vermez ve sürekli kaba tabirle kes sesini deyip durur. Büyükanne gelince ben istedim de indim der. Maan hırsından deliye döner. Hatalı olsa da Geet’e dönüp özür dilemez bile.

Sabah kahvaltısında Dev sinirlidir. Hizmetliye ağır yemekler yaptığı için kızar. Ben olsam sabah kahvaltısında makarna görsem bende kızarım. Herkes Dev’e sakin olmasını söylerken melek kalpli Naintara gelir ve ona yulaf hazırladığını söyler. Dev Naintara’nın bu oyununu akşam yemekleri hazırlaması gazını vererek karşılık verir. Naintara’non morali bozulur. Akşam herkese özel yemek hazırlamak zorunda kalır.

Naintara mutfakta iki ayağı bir papuca dolanmış vaziyette yemekleri yetiştirmeye çalışır. Zaten o sarilerle mutfakta nasıl iş yapılır akıl sır ermez. Dev bu anı kaçırmak istemez ve Naintara ile alay etmeye başlar.

Maan’ın telefonuna da Geet’den mesaj gelir. Büyükanne rahatsız çabuk gel gibi bir mesajdır bu. Maan apar topar eve gider. Onu Naintara karşılayarak ikisinin çok iyi olduğunu gülüştüklerini söyler. Maan oyuna geldiğini düşünürken Nantara zaten onu oyuna getirmiştir. O hışımla Maan Singh Kurana her zamanki hali tavırla Geet’in ensesinde boza pişirir. Büyükanne durumu toparlamak için bayılma numarası yapar. Geet’e de göz kırpar.

Jignu dayıysa mutfakta yemek aşırma derdine düşmüştür. Ona da piyangodan Naintara’nın yaptığı yemekler düşmüştür. Naintara sofrayı kurar. Herkes yemekleri bekliyordur. Naintara mutfağa geçtiğinde Jignu dayı Geet ile kavga ediyordur. O sırada ellerindeki un tepsisi Naintara’nın üzerine devrilir. Geet Naintara’nın haline gülmeye başlar. Ayrıca yaptığı yemeği de bir türlü bulamaz. Masadakilere rezil olur. Herkes onun bu haline gülmeye başlar.

Masada büyükanne yaklaşan festivali kutlamak istediğini hasta olduğu için hazırlık yapamayacağından işleri Maan’a yıkar.

Naintara ise bu festival için kendisine en yakışan sarisini bulur. Yalnız kıyafet kırışmıştır. Kendii ütü yapmayı bilmediği için Nandini’den yardım alacaktır. Dev ise Nandini’den alıp sariyi kandırarak dayıya verir.

Geet tören için hazırlanıyordur. Maan da uzaktan Geet’i izler. Hatta uzun uzun dalar. Geet Maan ile olan fotoğrafına bakıp iç geçirir. Sonra fotoğrafı öper. Maan bu anları görünce bir dalgınlaşır. Geet kendisine bakan Maan’ı fark eder. Maan’a bana gözün değdi diyerek cüzdanını almaya çalışır. Parayı etrafında çevirip kem gözlerden korunmak için birkaç hareket yapar.

Naintara kıyafetinin peşine düşer. Dev ona hiçbir şekilde cevap vermez ve Naintara’yı daha çok sinir eder. Akşam partide Naintara kıyafetini dayının üzerinde görünce küplere biner diğerleri ise gülmeye başlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.