Yaralı Kalbim 75.Bölüm Özeti – 20 Nisan Salı

Naintara Geri Döndü! Hem de Maan’ı YANINA ÇEKEREK!

Yaralı Kalbim 75.bölüm özetinde Maan Geet ile evli olduğunu öğrenmiş ve ortaığı tozu dumanına katmıştı. Herkesin içinde Geet’ hakaret edince Geet tüm bu yaşananların artık çok fazla olduğunu söyleyerek valizini de alıp evden ayrılır. Büyükanne Geet’i yeniden evden ayrılmasına dayanamayıp bayılır. Maan da büyükannem diyorsa doğrudur diyerek Geet’i aramaya koyulur. Yaralı Kalbim 75.bölüm özeti devam ediyor.

Geet otobüse atlamış gidiyordur. Maan son anda otobüsün camından sarkan Geet’in şalını görüp koşmaya başlar. Geet hiçbir şey duymuyordur.

Diğer tarafta ise Naintara sinirleri zorluyordur. Hiçbir şey olmamış gibi pişkin pişkin Dev’in karşısına çıkmıştır. Hala onu sevdiğini ve özlediğini söyler. Dev ise tüm bunlara karnının tok olduğunu söyler.

Maan Geet’in otobüsünü durdurmuştur. Geet karşısında Maan’ı görünce şaşırmıştır. Hiçbir şey sormadan Maan ile birlikte otobüsten iner.

Büyükanne ise bir şey yiyip içmez. Nandini’nin verdiği ilaçları dahi içmez. Geet’in yokluğunu protesto ediyor gibidir. Maan kapıdan Geet ile birlikte girer. Büyükanne birden canlanmaya başlar. Adeta Geet’ e aşık olan büyükanne gibidir. İlaçlarını içip sırıtmaya başlar. Daha sonra Geet’in elini tutup bir daha gitmemesini ister. Maan ise tüm bu anlar hem şaşkın hem de tuhaf bir ruh halinde izliyordur. Büyükanne Maan’a Geet’e bir şans vermesini ister. Maan ise Geet’i otobüsten indirdiğinde aklından geçenleri ona anlatmıştır. Onu hatırlamadığını ve büyükannesini düşündüğünü…

Nandini ve Geet salonda bir kadını oturur halde bulurlar. Seslendiklerinde Geet karşısında kanlı canlı Naintara’yı görür. Naintara evine geri döndüğünü söyler. Aynı şoku Dev de yaşar.Naintara’yı kovmaya çalışır. Tabi Nandini de bu olanları küçük dilini yutmuş şekilde izliyordur. Naintara Dev’e yakınlaşmaya çalışır ben senin hala karınım der. Dev boşandığını söyler. Naintara ise belgeleri imzalamadığını dile getirir. Yai bir insan boşanıp boşanmadığını bilmez mi be Dev? Sen de ne saf adamsın?

Naintara yalvarıp yakarsa da Dev’in kararı kesindir. Naintara ne adar timsah gözyaşları dökmeye çalışsa da ne Geet ne de Dev onun bu hareketlerine kanmaz. Dev Naintara’yı görevlilerce dışarı attırır.

Naintara kapıdan gitse de bacadan adeta geri giriyordur. Naintara kendini Maan’a acındırmış Maan da Naintara bu evde kalacak deyip durur. Ayrıca buna neden Maaan karar veriyor ki? Maan Naintara’yı ilk bölümlerde Geet’den önce de günahı kadar sevmezdi. Şimdi nereden çıktı bu Naintara sevgisi çok saçma. İkide bir hep aynı cümleleri tekrarlar. Naintara bana tüm olup biteni anlattı. Biri de çıkıp ne anlattı demez! Maan sürekli Dev’e evli olduğunu hatırlatır ve bir şans vermesini ister. Peki kendisi aynı şansı Geet’e veriyor mu acaba?

Geet ve Dev bu konuda Maan’a karışmamalarını söylese de çok bilmiş Maan Naintara’nın akıllanmış olduğunu savunur. Yani Maan o kadar gıcık olduk ki sana son bölümlerde !!!

Büyükanne Naintara’nın geldiğini görünce bayılır. Mal Maan bunu da anlamaz. Kadın resmen fenalık geçirdi. Naintara’nın ne suçu var der? Ulan kalkıpta ben zaten evliliğimi bile hatırlamayan adamım herke bu kadar tepki gösterdiğine göre bu kadın ne yaptı acaba demez mi? İkinci bir şok dalgası da büyükanneden geliyor. Büyükanne de Naintara çok kötülük yaptı dese de Maan’ı kıramıyor. Hey yarabbim bir çıkıp dese Geet’e silah doğrulttu ama yok kimsenin ağzı bıçak açmaz anca kem küm…

Naintara da işin yolunu bulmuş Dev’in damarına basıp kendisini evden atmak isterse kadın derneklerini arayıp şikayet edeceğini söyler. Dev beni tehdit edemezsin dese de Naintara bal gibi tehdit edip o eve de girmeyi başarmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir