Yaralı Kalbim 74.Bölüm Özeti – 19 Nisan Pazartesi

Maan, Geet ile EVLİ Olduğunu Öğrendi!

Yaralı Kalbim 74.bölüm özetinde Geet ve Maan otelde kalmak zorunda kalmışlardır. Maan büyükannesinin ısrarı üzerine defalarca hakaret ettiği Geet’i arayıp bulmaya çalışır. Geet’i dışarıda bir bankta ıslanmış ve üşümüş halde bulur. Yaralı Kalbim 74.bölüm özeti devam ediyor.

Maan Geet’i bulduğunda yine ona çıkışmaya başlar. Geet’i kendisiyle aynı odada kalmaya çalışan birisi olarak görüyordur. Geet açıklama yapmadan içeriye giren görevli Geet’in odasının hazır olduğunu söyler. Maan söylediği tüm lafları yutmak zorunda kalır.

Geet odasına çıktığında üşüdüğünden tüm yorganı üstüne sarmıştır. Maan büyükannesi aradığı için telefonu ona getirmiştir. İkili Maan hakkında dedikodu yapmaya başlarlar. Maan tabi kendisi hakkında konuşulduğunu anlar.

Maan odadan çıkınca Geet meyve suyu sanıp Maan’ın içeceğinden içer ve sarhoş olmaya başlar. Maan’a Geet’in hareketleri tuhaf görünmeye başlayınca bardaktaki alkolü içtiğini anlar. Geet Maan’a masallar anlatıp omzunda uykuya dalar.

Ertesi gün Maan Geet’e içecek hazırlatmış ve zorla içmesini ister. Bir nevi intikamını alıyordur. Geet zar zor bu çayı içmek zorunda kalır.

Bu arada gizlice birisinin depoya girip Geet ve Maan’ın düğün cdsini oraya koyar. Ardından Pinky girip o cd kutusunu alıp toplantı odasına götürür. Lucky toplantı odasına sinema salonu muamelesi yapıp yiyecek almak için ayrılır. Toplantı için herkes odaya gelince Adi cd oynatır. Ekranda Geet ve Maan’ın düğün görüntüleri vardır.

Dev de hastaneye gitmiş ve Naintara’nın hastaneden çıktığını öğrenir. Dev ofisteyken Naintara’dab bir telefon alır. Abisi için bir hediye gönderdiğini söyler. Hediye dediği de ekranda dönen görüntülerdir.

Maan bu görüntüleri görünce Geet’in kendisine tuzak hazırladığını düşünüp herkesin içinde hakaret etmeye başlar. Dev gelip Geet’in karısı olduğunu söylese de Maan o sizi kandırıyor der. Heey Allah’ım sabır ver… Tabiki bu hatırlamayan bir insan için şok etkisi yaratabilir ama insan bir susup düşünür. Bu direk bodoslama hakaret ediyor kıza. Gına geldi artık. Geet gözyaşlarını tutamayarak bu artı çok fazla diyerek ofisten ayrılır.

Herkes Geet’in bu haline çok üzülür. Maan’a Geet ile evlendiğini ve onu çok sevdiğini söyleseler de Maan nuh der peygamber demez.Artık Dev’in de sabrı taşar. Saçamalayan abisini uyarmaya çalışır. Maan’ın baş ağrısı tutar. Geet Maan’ın resmine sarılır ve o valiz yine ortaya çıkar. Geet mektup yazarak evden ayrılır.

Büyükanne olanları öğrenen Maan’ın yanına gider ve o da Geet ile evlendiğini söyler. Maan çılgına döner. O sırada Nandini gelip Geet’in evi terk ettiğini söyler Büyükanne bu terk edilişe bir kez daha dayanamaz ve bayılır.

Dev ise Naintara ile yüzleşecektir. Dev ve Naintara karşı karşıya. Devamı gelecek bölüm özetinde…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir