Yaralı Kalbim 73.Bölüm Özeti – 18 Nisan Pazar

Maan’ın Hafıza Kaybı Bayıyor!

Yaralı Kalbim 73.bölüm özetinde Maan’ın artık hafıza kaybı olayı tadı tuzu kaçırmış durumda. Her fırsatta Geet’e düşman gibi davranıyor onu kovmanın yollarını arıyordur. Maan’a denilen son 1.5 yılını unuttuğu yönünde . Ama şapkasını önüne koyup mantıklı düşünmüyordur. Yaralı Kalbim 73.bölüm özeti devam ediyor.

Büyükanne eski tanıştığı arkadaşının Maan’ın yeni müşterisi olduğunu öğrenir. Ona son yaşanan durumları anlatır. Adam projeyi çok beğendiğini bu yüzden Geet’in de olmasını ister.

Geet o kadar strese dayanamaz ve bayılır. Nandini onun başında bekler. Geet uyanınca bile aklına ilk gelen Maan olur. Bir şeyler yiyip yemediğini sorar.

Büyükannenin arkadaşı o kadar Geet’den bahseder ki bu durum Maan’da geri teper. Kararlarnı verebilecek olgunlukta olduğunu ifade eder ve ortam bi anda buz keser. Maan söylenenler doğrultusunda Geet’e bir şans verdiğini ama ilk hatasında onu kovacağını söyler.

Adi yine Maan’ın yanına gelmiş ve birkaç dosya getirmiştir. Geet’den fotokopi makinesini bulmasını isterler. Fotokopi makinesi depodadır. Geet burada bir kaza atlatır. Dosyaların bulunduğu kütüphane üzerine devrilir. Kolu sıkışıp kalır. Geet’in gelmemesi Maan’ın canını sıkar ve bakmaya gider. Geet’in elini sıkıştırmasına kızar ve Geet’in eli kanadığı halde hiç oralı olmaz. Hemen elini sarıp bir an önce işinin başına dönmesini ister. Büyükanne Geet’i görüp telaşlanır. Elini sarmasına yardım eder. Maan’ın gelip oturup bu konuda hiçbir şey anlatmadığını söyler. O sırada Adi gelir ve Maan Geet’in geç kalmasına kızdığını söyler. Büyükannenin sinirleri gerilir.

Dev de Nandini’yi dışarı çıkarmış laflıyorlardır. Dev yine gizemli telefonlarından birini alır. Dev gerilir ve yüz ifadesi değişir. Maan ise toplantıya başlar. Geet yaralı eliyle not tutacaktır. Toplantı başlayacağı esnada davullar çalmaya başlar ve bir gürültü kopar. Herkes kapıya doğru bakar. Gelen Jugna yani sarhoş dayıdır. İçeriye oynayarak girer. İnsan tabloya bakınca bir sen eksiktin demekten kendini alıkoyamıyor. Geet dayıya bakmamaya çalışır. Maan ise hemen polis çağırıp attırmak ister. Büyükanne araya girerek köylüsü olduğunu birkaç gün kalabileceğini söyler. Maan konuşurken diğerleri dayıyı tutup hemen uzaklaştırır.

Dayıya Maan’dan uzak durması tembih edilir ama dayı sürekli her şeyi unuttuğu için Luc dayısının peşinden ayrılmaz.Dayı Geet’e teyzesinden hediye getirmiştir. Geet kapıdan çıkarken Maan ile çarpışır ve tepsi havada uçuşur. Sindir Geet’in eline gelir. Geet de kendisi sindirunu sürer.

Toplantıya gidecek olan Maan Geet’i beklemez ve Geet arkasından koşar. Beni beklemedi diye söylenirken Maan arar ve onun şoförü olmadığını bir an önce gelmesini söyler. Geet otele vardığında Maan yine burnundan soluyordur. Sakar Geet önüne bakmadığı için koltuğa çarpar ve düşer. Maan elini uzatır. Geet kendisine uzattığını sanıp oda elini uzatır ama Maan dosya der.Geet ayağa kalktığında da tekrar Maan’a çarpar ve tüm dosyalar havada uçuşur.

Maan azarlamaya kalkınca Geet’in sabrı taşar ve o da karşılığını verir. Bu çıkış karşısında Maan şaşkındır. Geet’e terbiyesiz der 😀 Geet’in susmaya hiç niyeti yoktur. Ağzına geleni bir birsayar he biz hem de kendisi rahatlar.

Geet gidecekleri yerin adresini bir adama sorar ve yolların kapandığını öğrenir. Bu gece mecbur otelde kalmaları gereklidir. Geet rezervasyonları ayarlar. Maan Geet’in kendisiyle aynı odada kalacağını zannedip olay çıkarır ve kıza bir ağız dolusu hakaret eder. Geet odayı terk eder. Büyükanneyle konuşan Maan , Geet’i aramaya çıkmıştır.

Dev ise son yaşanan gizemli telefonlar sonrasında eve kurye bekliyordur. Kuryeyi açtığında Naintara ile fotoğrafı vardır. Dev Naintara’nın hastanede olduğunu düşünüyordur. Peki bunu kim neden yapıyordur. Devamı gelecek bölüm özetimizde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir