Yaralı Kalbim 72.Bölüm Özeti – 17 Nisan Cumartesi

Maan Şirketin Sahibi Geet’i İşten Kovar! 😁

Yaralı Kalbim 72.bölüm özetinde Maan hafızasını kaybetmişti ve eski sinirli, agresif sıkıcı haline geri dönmüştü. Geet hiçbir şekilde Maan’ı etkileyemiyor tüm azarı yemeye devam ediyordu. Maan yanlış anlaşılmalar sonucu Geet’i işten kovar. Yaralı Kalbim 72.bölüm özeti devam ediyor.

Yaralı Kalbim 72.bölüm özeti – Geet Maan’ın üzerine yıktığı tüm işlerin üstesinden geleye çalışıyordur. Pinky’nin hızlıca gelip Geet’e çarpmasıyla Geet elideki kahveyi sunum dosyasına devirir. O sırada Maan Geet’i aramış ve telefon açıktır. Geet Maan’ın arkasından atıp tutmaya başlar.

Geet’in hakkında söylediklerini duyan Maan gelip Geet’e hakaret etmeye başlar. Ceza olarak da 1 saat içinde sunumu baştan hazırlamalarını ister.

Dev de Nandini’nin peşinde günlerini geçiriyordur. O da ofise gitmez Nandini’ye duygularını açıp açmamayı düşünür. Büyükanne ona nasihat eder.

Geet ve Adi sunumu hazırlar. Lucky’nin gelip burnunu sokmasıyla dosyalar karışır. Maan’a yanlış dosya gidince azarlamaya çoktan başlar. Geet’in de ona cevap vermesine izin vermez.

Ofistekiler gece geç saatlere kadar toplantıya hazırlanır. Büyükanne Maan’ın yanına gidip ağzını aramaya başlar. Ama Geet’e kötü davrandığını öğrenir.

Ertesi gün müşteriler geldiğinde dosyalar Geet de kalmıştır. Her yerde dosya aranır. Müşteriler gelir ve toplantının başlamasını isterler. Herkes birbirine bakarken Geet hızlıca girip sunumu anlatmaya başlar. Müşteriler çok memnun kalır ve sunumun sonunda alkış alır. Tabi Geet Maan’dan övgü bekleyeceğini sanarken yine bir ton azar işitir.

Bu bölüm biraz Geet’in ofiste yaşadığı ilk zamanki problemlerin aynısı gösterilir. Geet parti işleriyle uğraşır. Büyükanne evde olmasını ister. Geet de partiyi evde ayarlar. Ama bu Maan için büyük bir problemdir. Çünkü evde parti olmasını istemiyordur. Hemen Geet’in kolundan tuttuğu gibi kovduğunu söyler. Geet gözyaşları içinde kalır.

Büyükanne ise şirketin sahibini işten kovdun da haberin yok der. Tabi bunu Maan’ın yüzüne söylemez. Diğer yandan herkes Geet’in başarısını yaptıklarını över. Buna müşteriler de dahil. Ama Maan bunlara hep kulak tıkar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir