Yaralı Kalbim 71.Bölüm Özeti – 16 Nisan Cuma

Maan Hafızası Kaybetti! Geet’i Hizmetçi Sandı!

Yaralı Kalbim 71.bölüm özetinde Maan hafızasını kaybediyor. Son bir yılını hatırlamıyordur. Geet ve hayaına Geet ile birlikte girenler silinmiştir. Yaralı Kalbim 71.bölüm özeti devam ediyor.

Yaralı Kalbim 71.bölüm özetinde Geet yoğun bakımda yatan Maan’ı kontrol etmek için gelir. Ama yatan kimseyi göremez. Hemşireler gece Maan’ın kendine geldiğini ve servise çıktığını söylerler. Geet mutlulukla tek tek odalara bakar ama bulamaz. Doktorla karşılaşan Geet bir sorun olup olmadığını sorar. Çünkü Maan’ı hiçbir yerde bulamamıştır. Doktor Maan’ın kendini iyi hissettiğini ve eve gittiğini söyler. Geet kendisine haber verilmediği için bozulmuştur.

Maan eve gitmiş ve büyükannesine sarılır. Birdaha ondan ayrılmayacağını söyler. Büyükannede Maan’a sarılır. Yalnızca beni mi özledin diyerek onunla şakalaşır. Maan bir de Dev var tabi diye ekler. Geet’den hiç söz etmez. O sırada Geet de gelir ve Maan’ı iyileşmiş bulduğu için şükreder. Yalnız bir sorun vardır. Maan Geet’in yanından öylece çekip gider. Geet peşinden odaya gider ama Maan kapıyı kilitlemiştir. Geet kapıyı çalsada açan olmaz sinirlenir ve akşam yemeğini hazırlamaya koyulur.

Geet akşam yemeklerini servis eder. Maan garipser ve tabağını kendi doldurmak ister. Büyükanne araya girip Geet’ saygısızlık ve kabalık ettiğini söyler. Maan adını dahi bilmediği kızdan özür diler. Herkes bir garip bakar. Maan Geet’e ilk defa gördüğünü söyler. Geet Maan’ın bu tavrı karşısında gözleri dolar ve bozulur. Maan söylenenlere ve baskılara dayanamayarak bayılır.

Hemen doktor çağırılır ve oda yatakta yaptığı muayene sonucunda şak diye Maan’ın problemini bulur. Maan hafızasını kaybetmiştir. Son bir senesini hatırlamıyordur. Klasik ona bazı gerçekleri anlatmayacaklardır. Zamanla Maan’ın hafızasını yerine gelmesi beklenir.

Büyükanne duygusallaşmaya başlar. Maan’ın Geet’i hatırlamaması onun çok zoruna gitmiştir. Her gün bu tabloya dayanamayacağına ve Geet’den vereceği karara saygı duyacağını söyler. Geet bir karar vermek zorunda olmadığını ve kendisi hafızasını kaybetmediğini söyler. Bu yüzden kalıp Maan’ın yanında olacaktır.

Maan ilk errorunu şirkette ait belgelerin tarihinin yanlış olmasına sinirlenir ve olay çıkartır. Doktor ve Dev yanına gidip tarihlerde bir sıkıntı olmadığını şu an o tarihte olduklarını anlatmaya çalışırlar. Biraz abartıp geçmiş hakkında yalan yanlış şeylerden bahsederler. Geet Maan’a meyve suyu vermek için gittiğinde klasik çarpışmalarını yaşarlar. Maan bu seferde Geet’i sorguya çeker. Kaza hakkında bilgi almaya çalışır. Herkesin eli ayağına dolanıp yine ortaya karışık bir senaryo çıkarırlar.

Bu arada Pinky de geri dönmüştür. Geet ile birbirine sarılıp son olan olayları konuşurlar. Maan ise yine evde toplantı yapıyor ve eski günlerindeki gibi herkesi azarlayıp durur. Geç gelenlere nutuk atar. Geet de direk odaya Maan diye dalınca o da azar işitir ve saygısızlıkla suçlanır.

Büyükannenin ise dikkatini Dev çeker. Dev uzaktan Nandini’yi izliyordur. Büyükanne bir kıvılcım olduğunu sezer. Nandini ve Lucky de Maan’a yeni çalışan olarak tanıştırılır. Geet tekrar ofis zamanlarına geri dönüştür. Maan’ın sekreterliğini yapar. Ama Maan çok sinirlidir ve Pinky’i sekreteri yapmak ister.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.