Yaralı Kalbim 70.Bölüm Özeti – 15 Nisan Perşembe

Pammi, Dev’i Vurdu ve TUTUKLANDI!

Yaralı Kalbim 70.bölüm özetinde Pammi, Dev’e gerçek yüzünü göstermek yerine timsah gözyaşlarını göstermişti. Herkesin arkasından oyunlar çevirmeye devam eder. Ama bu bölüm her şey ortaya çıkacak ve Pammi’nin varlığı çok uzun sürmeyecek! Yaralı Kalbim 70.bölüm özeti devam ediyor.

Yaralı Kalbim 70.bölüm özeti – Lucky ve Pammi ayrı ayrı ama aynı anlarda hastanededir. Bu işin çözülmesindeki ilk ipucunu Lucky yakalayacaktır. Lucky gizlice Pammi’nin doktorla konuşmalarına şahit olur. Büyükanneye gizlice ilaç veriyor ve devamlı uyutulmasını sağlamıştır. Pammi kendi adamına Maan’ın yerini de söyler şirketin üzerine geçmesi için gerekli imzaları attırmasını söyler.

Lucky duyduklarına inanamaz ve hemen Dev’e ulaşmaya çalışır. Dev ise annesinin yönlendirmeleriyle Maan’ı yanlış yerde arıyordur. Adi Lcky’nin aradığını öğrenince onunla konuşur ve Adi tüm gerçeği öğrenip şoke olur. Bu arada Maan’ın yerini de öğrenen Adi yola koyulur.

Adi Maan’ı bulunca kaybolmuş çoccuğunu bulmuş gibi sevinçten boynuna atlar. Adi tm gerçeği anlatır. Annesinin büyükanneye yaptıklarını anlatır. Maan küplere biner. Bu ana kadar her şey susmuş ve katlanmıştır lakin söz konusu büyükanne olunca işler değişir. Maan hastaneye koşar ve Adi’den Geet’i alıp gelmesini ister.

Maan hastaneye giderken annesi yolda önünü çevirir. Kadın sanki düşmanına bakar gibi pis pis sırıtır. Maan ise artık annesi için hiçbir şey yapmayacağını onun için bir yabancı olduğunu söyler. Aklından geçen hiçbir belgeyi imzalatamayacağını da ekler. Kadın ise adamına işaret çakıp Maan’ın kafasına demir sopayla vurdurur. Ruh hastası kadının oğluna gram acıması yoktur.

Geet ise toparlanırken sindirunu düşürür ve bu onların geleneklerine göre kötüye işarettir. Hemen aklına kötü kötü şeyler gelir. Lucky ve Nandini olan biten her şeyi sonunda Dev’e anlatmayı başarabilmiştir. Dev de polisleri alarak doğruca hastanenin yolunu tutarlar. Doktor yakalanır vahim durumu inkar etse de tutuklanır. Dev büyükannesinin olduğu odaya girip ona seslenir. Büyükanne sonunda gözlerini açar. Aynı zamanda Geet de gelir ve büyükanneye sarılır. Büyükanne sonunda Geet’ine kavuşmuştur. Akıllarda kalan tek soru ise şimdi Maan nerededir?

Maan vahim bir haldedir. Kafasına aldığı darbenin etkisiyle baygındır. Kadın adamlara Maan’ı dövmelerini ister. Maan gözlerini açmıyordur. Son aldığı habere göre şirket Geet’in üzerinedir ve boşu boşuna Maan’ın uyanmasını bekliyordur.

Büyükanne eve çıkartılmıştır ama o da hala Maan’ı soruyordur. Lucky Dev ve Adi Maan hakkında konuşmaya başlarlar. En doğu karar polise haber vermek olduğuna karar verirler.

Pammi Geet’i arar ve kısacası tehdit eder. Maan’ın yanında olduğunu ve kimseye haber vermeden dediği yere gelmesini ister. Geet evden çıkarken onu Dev görüp takip eder.Maan ise uyanmış ve hemen oradan kaçmıştır. Maan’ın dermanı olmadığı gibi sanjki bilinçsizce yürüyor gibi bir havası vardır. O kadar dalgın yürür ki birde araba çarpar. Adamın biri onu hastaneye götürmek yerine tapınağa götürür.

Pammi Geet’i tehdit edip onda belgeleri imzalamasını ister. Geet paraya değer vermediğini bir an önce Maan’ı görmek istediğini söyler. Pammi belgeleri alıp giderken Geet koluna yapışır ve cevabını alana kadar aynı soruyu tekrarlar. Pami dengesini kaybedip yere düşer ve çantasındaki silah düşer. Pammi silahını Geet’e yöneltir. Geet korkmaz ve aynı soruları sormaya devam eder. Pammi silahını ateşlediğinde Dev Geet’İn önüne atlar ve omzundan yaralanır. Pammi Dev’i yaraladığı için şok geçirir. Dev ondan nefret ettiğini ve annesi olmadığını haykırır. Bu arada polislerde gelip Pammi’yi götürür. Neyseki bu mesele fazla uzamamış gibi görünüyor. Hanımefendiyi kefaletle çıkarıp tekrar başlarına bela olmazsa ortalık şimdi sakinledi gibi diyebiliriz.

Lucky ve Geet de geri dönerken Geet durmadan ağlar ve Maanı sorar. Oradan tapınakta dururlar ve Maan’ı görürler. Şimdi herke hastanede toplanmıştır. Dev’in durumu iyiyken Maan’ın uyanması beklenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.