Yaralı Kalbim 69.Bölüm Özeti – 14 Nisan Çarşamba

Dev Annesine Rest Çekti! Pammi’in Timsah Gözyaşları…

Yaralı Kalbim 69.bölüm özetinde Dev ve Maan’ın annesi çıkagelmiş ve ortalığı hallaç pamuğuna çevirmişti. İnsan durup Maan acaba bu kadının üvey oğlu mu demekten kendini alıkoyamıyor. Kadın Dev için nerdeyse ölürken, Maan ise sanki düşmanı gibi davranıp çocuğunun arkasından kuyusunu kazar. Yaralı Kalbim 69.bölüm özeti devam ediyor.

Yaralı Kalbim 69.bölüm özeti – Dev annesiyle yüzleşir. Gerçekleri Adi’den öğrenen Dev annesine neden bu kadar acımasız olduğunu sorar. Annesi her şeyi senin için yaptım der. Dev annesinin kendisine dokumasına dahi izin vermez. Dev abisiyle arasından bir sorununun olmadığını yaptığı onca kötülüğe rağmen Geet ile birlikte affettiklerini anlatır. Kadın gözyaşları içerisinde özür diler. Hatasının farkına vardığını Maan’ın bulup ondan özür dileceğini söyler.

Tabi bunlar timsah gözyaşlarıdır. Kadının kimseden özür dilemeye niyeti olmadığı gibi şirketi de kimseye vermez. Bu davranış şekli yalnızca Dev’in gözünü boyamak içindir.

Dev ve Geet ise iş bulma sıkıntısı harici araları gayet iyidir. İkisi birlik olup sıkıntıların üstesinden gelmeyi hedeflemiştirler. Maan iş görüşmelerine başlayacaktır. Gittiği yerlerde çok bekletilir hatta kale alınmıyordur. Bunlar Maan Singh Kurana’nın hoşuna gitmeyen hareketlerdir.

Evdekilerde Maan ve Geet’in peşine düşmüşlerdir. Bir yandan Adi diğer yandan Dev,Lucky Nandini her yerde onları arıyor bir iz bulmaya çalışıyorlardır. Geet ve Maan’da resmen sırra kadem basmıştır. Maan’ın da büyükannesine ne kadar değer verdiğini görmüş oluyoruz. Büyükannesini Adi’nin göz kulak olmasını isteyip yeni hayatına hızlı bir giriş yaptı.

Dev’in annesi ise her gelen habere kulak kabartır. Olup biten her şeyi takip eder. Maan görüşmeye başladığında ona yöneltilen sorulardan biriside iş tecrübesini olup olmadığıdır. Maan bu konuda konuşmak istemez ve iş tecrübesinin olmadığını söyler. Patron deneyim aradığını söyleyerek Maan’ı yollar. Maan ise dışarıda proje hakkında konuşan kişilerin yanında birkaç bilgi verince patron etkilenir ve ertesi gün gelip işe başlamasını ister.

Geet ise iki tane yaramaz çocuk ve annesiyle tanışmıştır. Çocukların okula gidemediğini öğrenince çocuklara öğretmenlik yapmaya karar verir. Maan ise iş bulduğu için eve içi rahat döner. Geet’in öğretmenlik yaptığını gören Maan biraz ona sataşır.

Nandini ise Dev’e destek olmaya çalışır. Dev çok üzgündür ve yemekten içmekten kesilir. Kenafir gözlü anneyse bu ikiliyi yan yana görmeye dayanamaz. Dev’in aklını yıkadıklarını düşünüp onları bir an önce yollamanın yollarını arar.

Maan ertesi gün işe gidince onunla çalışmakta vazgeçmek istediklerini söylerler. Maan delirir insanla dalga mı geçiyorsunuz diye çıkışır. Tabi bununda arkasında annesi çıkar. Çocuğuyla resmen oyun oynar. Maan ise yolda bir iş ilanı görür. Geet ile olan konuşmalarını hayal edip o hayallerden destek alırcasına inşaat işinde çalışmaya başlar. Akşam Geet Maan’ın yaralı ellerini görünce üzülür. Maan ise parasını uzatır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir