Yaralı Kalbim 67.Bölüm Özeti – 12 Nisan Pazartesi

Eve Dönüş Vakti! Bekleyen Kötü Sürpriz …

Yaralı Kalbim 67.bölüm özetinde Nandini ile parası için evlenen Daman, gözünü Radika’ya çevirmişti. Daman ve ailesi kaz gelecek yerden tavuğu esirgememelerini düşünür. Babası temkinli davranmaktan yanayken Daman ise gözünü para hırsı bürüdüğünden Radika ile konuşma yolları arar. Yaralı Kalbim 67.bölüm özeti devam ediyor.

Yaralı Kalbim 67.bölüm özetinde Adi ve Dev kılık değiştirmişlerdir. Maan’da işleri hızlandırmak için Radika’yı evlendireceğini söylemiştir. Bu yüzden de Adi ve Dev takılarla gelmişlerdir. Daman’ın annesi takıları görünce gözleri şaşar ve hemen yetiştirmeye gider.

Lucky’de Damanın yakasına yapışmış onu yalnız bırakmıyordur. Her defasında Radika ile karşılaşmasını sağlar. Lucky yine Daman’a evi gezdirirken de Radika ve Maan’da planlı bir şekilde sesli konuşmaya başlarlar. Daman sese doğru yönelir. Radika Daman’dan başka birisiyle asla evlenmek istemediğini söyleyip ağlıyordur.

Nandini de kılık değiştirmiş Dev’in peşinde dolanır. İlla ben seni gördüm nerede gördüm diye adamın yakasına yapışır. Nerede gördüysen gördün, bizde her tanıdık gelenin yakasına yapışmıyoruz herhalde.

Daman son yaşanan gelişmeleri ailesiyle paylaşır. Hemen Daman’n ne kadar yakışıklı olduğu kızı kendine nasıl aşık ettiğiyle ilgili gelin güvey olurlar. Yukarıdan da operasyon ekibi Daman ve ailesinin hallerini izleyip gülerler.

Kına töreni başlamıştır. Dev’in eşine bu seferde sarhoş dayı takılmış sorular soruyordur. Bunlarda bu adamla yav he he diye muhabbet etmek yerine topuklayıp kaçmaya çalışıyorlar. Sonunda da Dev tam törenin ortasında yere düşüp takma bıyığını düşürür. Yani takke düştü kel göründü!

Yere düşen Dev’i herkes fark eder. Teyzein kulaklarından sinirden ateş çıkar. Sadece kulaklarından çıksa neyse. Sarf ettiği sözlerde yenilir yutulur cinsten değildir. Büyükanneye bile laf dokundurur. İşin sonu yine Maan’a bağlanır. Adama yine ahlaksız damgasını yapıştırır. Dev de bu sözlerin altında kalmaz. Abisinin yaptıklarından bahseder. Senin beğenmediğin o adam varya size gerçekleri göstermeye çalışıyor diye saydırmaya başlar. Tej de bu sefer sen benim annemle nasıl konuşursun diye sahneye dalar. Dev’e tokat atmak için elini kaldırır ama o el havada kalır. Çünkü Maan kardeşine tokat attırmaz. Eğer o eli kaldırıyorsan karşılığına da hazır olmalısın der.

Plan tamamlanmadan bu Dev her şeyi mahvetti diye söylenirken meğerse plan tamamlanmış. Ortaya sinevizyon bile kurulmuş. Adi ve Lucky sinemacı edasıyla eserlerini hazırlar ve oynatma tuşuna basarlar. Görüntü de Daman ve Radika vardır. Herkes onları yan yana görnce şoke olur. Daman tam aşkını itiraf edeceği sırada görüntü kapanır. Aha Daman geldi ve görüntüleri sildi diye beklerken meğerse sarhoş dayı fişe basıyormuş. Neyse film kaldığı yerden devam eder. Daman bülbül gibi şakıyarak Radika’ya aşkını ilan eder. Daman’ın anne ve babası utanmaya başlar. Tej küplere biner. Nandini ağlamaya başlar. Lucky kaçmaya çalışan ailenin önünde durur. Tej ise Daman’ı bulmuş ve onu pataklamaya başlar.

Burada da yine araya kahraman Maan girer ve bu işi polisin halledeceğini söyleyip Tej’i zar zor ikna eder. Teyze ve Tej de artık Maan’a teşekkür etmeye başlar. Maan ve Geet artık bu sorunu da çözdüklerine göre artık evinize dönersiniz herhalde. Zaten büyükanne de Maan’ı arayıp durur. Ayrıca ev telefonundan Romeo da arar ama sarhoş dayı saçma sapan konuştuğu için kapar. Daha sonrada büyükanne tekrar Maan’ı aradığında seslenip kapattığı için artık herkesi bir merak salar. Çiftimiz eve dönmeye karar verir. Yanları sıra Nandini ve Lucky de gidecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir