Yaralı Kalbim 65.Bölüm Özeti – 10 Nisan Cumartesi

Daman Nandini’yi KANDIRIYOR MU? Maan’ın Planı Ne?

Yaralı Kalbim 65.bölüm özetinde Lucky’i Piretto için güreşmiş ve kazanmıştı. Annesinin baskılarına rağmen de herkese Pretto ile evlenmek istediğini söylemiştir. Geet ise annesinin rızasını almadan bu evliliğin doğru olmadığı vurgular. Kendisi çok bildiği için zaten aylardır evlilik hayatı yaşayamadı. Yaralı Kalbim 65.bölüm özeti devam ediyor.

Yaralı Kalbim 65.bölümde Lucky annesinin yanına gelmiş ondan özür dileyip çok çalışacağını kendini değiştirmek için gayret sarf edeceğini söyler. Kadın düşmanı gelmiş gibi ağzı yüzü sirke satar. Turşu suratlılık yapıp oğluna dönüp bakmaz.

Geet ve Maan cephesi ise hangi ara hangi nedenden gene araları bozuldu orayı kaçırdık. Yine uzaktan bakmalar laf sokmalar vs. devam ediyor. Artık çok da ilişkileri ilgimizi çekmiyor. Tam bir sağlıksız ilişki modeli. İkide bir küsmek nedir?

Dev ise Nandini meselesini düşünüp avluya çıkmış kendi kendine mırıldanıyordur. Nandini de çamaşır toplamaya çıkmış Dev’e burada ne aradığını sorar. Nandini eskisi gibi Dev’e tavırlı değil aksine kendisini çok güldürdüğünü söyler.

Teyze, Tej gelene kadar idare etmesi bir kaç işi Nandini’ye verir. O sırada Lucky gelip tüm işleri hallettiğini haber verir. Lucky yavaş yavaş göze girmeye başlamıştır. Nandini’ye Daman’dan telefon gelir. Annesi birlikte dışarı çıkmalarına izin verir.

Daman ve Nandini buluşmuşlardır. Dev yine yanlarında biter. Amacı Daman’ın yalanlarını ortaya çıkarmaktır. Sorduğu dorularla onu köşeye sıkıştırmaya çalışır. O sırada yanlarına bir kadın gelir ve Daman’ın yalancı bir sahtekar olduğunu anlatır. Yani bir nevi zamanında Dev’in yaptığını Nandini’ye yapmayı amaçlayan biri vardır. Nandini gözyaşlarına hakim olamaz. Ağlayarak evin yolunu tutar.

Bu arada Teyze evdeki her olan biten meseleyi Maan’a bağlar. Geet teyzesine Maan’ı yanlış şeyler yapmadığını savunsa da ağzının payını alır. Maan da artık dönmeye karar vermiştir. Geet Maan’ın döneceğini duyunca salya sümük ağlamaya başlar. Yani adam Geet hayatına girdiğinden beridir koskoca şirketi home ofisten yürütüyor. Durmadan Home ofis bir yerlere taşıyıp durması da cabası.

Nandini gözyaşları içinde eve girince annesi telaşlanıp neler oluyor diye sorar. Kız ağlamaktan konuşamaz ve Dev olan biten her şeyi anlatır. Teyze ise iki günlük tanıdığı damadına o çok iyi birisiydi diye karşılık verir. Onlar böyle konuşurken erkek tarafı suç bastırarak içeri girer. Daman her şeyi kanıtlayacağını söyleyip gider. Bir vakit sonra restoranda ki kadını da alıp gelmiştir. Kadın Daman’ı hiç görmediğini tanımadığını Dev’den para aldığını söyleyip suçu Dev’e atar. Kimse de sormaz madem tanımıyorsun bu kadını nereden buldun? diye. Biraz daha suç bastırıp Daman evliliği gözden geçireceğim deyip giderler.

Kız tarafının etekleri tutuşur. Aman yarabbi erkek tarafı evliliği gözden geçireceğiz deyip gitmiştir. Dünyanın sonu …. Teyze durup durup yine Maan’a hakaret etmeye başlar. Tüm belaların onun yüzünden geldiğini savunur.

Geet teyzenin yine Maan hakkında konuşmalarını duyar. Gidip erkek tarafına yalvaracağını söyler. Bunların duyan Geet gene burnunu sokup erkek tarafıyla kendisi konuşma yapmaya gider. Neyse ki bu sefer eline yüzüne bulaştırmaz da gittiğinde Daman’ın gerçek yüzüyle karşılaşır. Daman o kadına sarılıyordur.

Maan ise evi terk ediyordur. Geet’in onu uğurlamaya gelmemesine şaşırır. Geet neyse ki gitmeden yetişir ve ona gördüklerini anlatır. Kahraman Maan yine işi gücü bir kenara bırakır ve Nandini’yi Daman’dan kurtarma operasyonuna girişirler.

Maan evdeki ipi kopartır ve tapuyu teyzeye verir. Esip gürleyen ortalığı yıkan gururlu teyze tapuyu şak diye alır. Maan ise Nandini’nin düğününe kadar kalmak istediğini söyler. Tej’de bu nazik konuşma karşısında annesine kabul etmeleri gerektiğini söyler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir