Yaralı Kalbim 64.Bölüm Özeti – 9 Nisan Cuma

Maan, Lucky’e Dövüş Dersi Veriyor! Lucky Pretto İçin Savaşacak!

Yaralı Kalbim 64.bölüm özetinde Maan gerçeklerin açığa çıkmasıyla evden atılmış daha sonra Geet’den ayrı kalmamak için evi satın almış ve kendi iradesiyle yerleşmişti. Bu arada evin içinde Geet ve Maan gizli gizli buluşmaya devam eder. Yani Maan’ın evin sahbi olması ilişkilerini değiştirmemiş aksine mıymıylıklar devam etmektedir. Yaralı Kalbim 64.bölüm özeti devam ediyor.

Yaralı Kalbim 64.bölüm özeti devam ediyor. Lucy’i Pretto’ya aşkını ilan etmeye karar vermiştir. Pretto da heyecanlı bir şekilde Lucky’i beklemektedir. Lucky itiraf edemeden sarhoş dayı onları görmüştür. Teyze de evde her zamanki terörünü estirir ve Lucky’i arıyordur. Dayı Lucky’nin yerini hemen ona gambazlar. Lucky ise bir türlü itiraf edememiş saçma saçma hareketler yapıyorlardır. Gizli gizli Geet ve Maan da onları izler. Lucky’i itiraf edeceği sırada annesi gelir ve hemen bağırmaya başlar.

Aşkını itiraf etmesi için Maan Lucky’i zorlamıştır bu yüzden de kendini suçlu hissedip teyzeye durumu açıklamak ister. Ama bu mümkün değildir. Teyze ona da bağırır.

Son yaşanan olaylardan sonra dayı her şeyi yanlış anlayıp evde kızlarla konuşurken Lucky’nin intihar edeceği söylentisini yayar. Bu Maan’ı kulağına kadar gider. Maan yine kendi suçu gibi hissedip hemen Lucky’i bulup onu sövmeye başlar. Lucky ile konuştuktan sonra tüm bunların yanlış anlaşılma olduğunu anlar.

Kızlar ise soluğu teyzenin yanında alıp ona Lucky’nin intihar edeceğini söyler. Kadın telaşlanır ve hemen oğlunu bulmaya giderler. Ama Lucky karşılarına çıkar. Konuşmanın en hararetli yerine hizmetçi kız gelip Pretto’nun evlendirildiğini söyler. Lucky’nin hayalleri suya düşer. Annesi ise sevinir. Lucky daha aşkını itiraf edemeden Pretto başkasıyla evlendirilmiştir.

Lucky Pretto’yu düşünürken duygusal bir boşluğa düşmüştür. Yanına Pretto gelir. Lucky ona darılmış ve hemen başkasıyla evlendiği için kızmıştır. Pretto ise böyle konularda kendisinin değil ailesinin söz sahibi olduğunu söyler. Bu ikili konuşurken dayı yine onları fotoğraflar.

Pretto evde ve damat tarafıyla birlikteyken Geet gelir ve Pretto ile Lucky’nin birbirini sevdiğini bu yüzden bu düğüne engel olmak istediğini söyler. Damadın ise Pretto’nun başkasını sevmesi umrunda değilmiş gibi Lucky’i güreşe davet eder. Eğer kim kazanırsa Pretto ile o evlenecektir. Tabi hala Pretto’ya fikrini soran yok.

Geet kimseye danışmadan yaptığı bu davranışı Lucky ve Maan’a açıklar. Maan kendisine danışması gerektiğini savunurken Lucky de yenileceğini çoktan kabullenmiştir. Maan ipleri eline alır ve Lucky’e dersler vermeye başlar.

Ertesi gün güreş vardır ve teyzenin oğluna iş veresi tutar. Maan Lucky’i güreşe götüreceğinden Lucky’nin yapması gereken işi de Dev’e verir. Dev yol iz bilmediğini söylerken yanına Nandini’yi verirler.

Güreş vakti gelir. İki yiğit er meydanına çıkar. Tabi ki ilk başta Lucky yenilecek axılar içinde kıvranıp bağıracak Pretto gözyaşlarıyla olanları izleyecek. Sonra Maan konumasıyla Lucky’i etkileyecek ve bir mucize olup Lucky yeniden ayağa kalkıp bu yarışı kazanacaktır.

Dev ise Nandini ile olan yolculuğuna çıkmıştır. Yemek yemek için yolda dururlar. Dev de abisi gibi bu tarz yerlerde hiç bulunmamıştır. Nandini onun bu haline gülüyordur. Nandini’yi Daman arar. Delhi’ye doğru gittiğinden bahseder. Dev de onların telefon konuşmalarını dinlememek için kalkar. Tesadüf arabayla geçen Daman’ı görür ve Nandini’ye yalan söylediğini öğrenir.

Lucky yarışı kazanmış ve Maan da ona sarılıp tebrik eder. Teyze burayı da bulmuş ve suç üstü yapar gibi herkesi basmıştır. Bir güzel herkesi azarlar. Oğluna Maan’ın aklına uymasına kızar. Lucky de Pretto’nun elini tutar ve onunla evlenmek istediğini söyler. Lucky bir nevi evi terk ettiği imasında bulunur.

Maan Lucky’e kendi şirketinde iş vereceğini de söyler. Pretto’nun babasıyla oturup bu durumu kutlarlar. Geet gelip Lucky’e laf sokup boş boş konuşur. Annesinin rızasını alması gerektiğini vurgular. Kızın babası da bir sene bekleyeceği sözünü verir. Hem Geet hem Lucky giden zamana aldırmadan teyzenin inadını kırmak için uğraşacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir