Yaralı Kalbim 63.Bölüm Özeti – 8 Nisan Perşembe

Maan Kovulduğu Evi Satın Aldı

Yaralı Kalbim 63.bölüm özetinde gerçekler ortaya çıkmıştır. Teyze Maan’ın gerçekte kim olduğunu öğrendi Bu yüzden Geet ve Maan’ı evden kovdu. Her ikisini de kendisini ve ailesini kandırmakla suçladı. Geet yol açtığı bu duruma çok üzülür teyzesiyle konuşmak istese de teyze bu duruma karşı çıkıp derhal evden gitmesini ister. Yaralı Kalbim 63.bölüm özeti devam ediyor.

Yaralı Kalbim 63.bölüm özeti devam ediyor. Maan’da hakarete uğramış ki bu evde birçok defa yaşadı bu yüzden bir an önce Geet’e de alıp gitmek ister. Geet çok üzgündür ve ağlıyordur. Maan onu her zamanki gibi teselli eder.

Bahçede ise Lucky’i oturmuş dalgın dalgın Geet ve Maan’ın aşkını düşünüyordur. O sırada yanına Pretto gelir. Lucky’i olanları Pretto’ya da anlatır. İkili konuşurken yanlarına sarhoş dayı gelince ayrılırlar

Dev ise çekine çekine Nandini’ye hediye şal verir. Nandini de çok uzatmadan şalı alır ve teşekkür eder.

Tüm aile salonda toplanmıştır. Geet de valizi hazırlamıştır. Maan ve ikisi sonunda bu sorunlu evden gidecek ve kendi evlerine kavuşacaklardır. Geet ve Maan vedalaşmak için durduklarında kimse yüzlerine bakmadan yanlarından ayrılırlar. Geet ise Maan’a gelmeyeceğini burada kendini teyzesine affettireceğini söyler. Geet artık bazı şeyleri fazla zorluyor. Maan’ın da aklı sürekli Geet de. Çocuk oyuncağına çevirdiler bu işi. Maan yine geleceğiz dese de Geet kararından dönmez ve Maan eve tek başına dönmek zorunda kalır.

Yaralı Kalbim 63.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Lucky ve sarhoş dayı Geet ve Maan’ın aşkından bahsederken dayı fazla gaza gelir ve ablasının yanına gider. Bu aşkın önündeki tek engel sensin diye kadına bağırmaya başlar. Teyze de dayanamaz ve kardeşine tokat atar.

O sırada Tej’e telefon gelir. Zamanında paraya ihtiyaçları varken evi ipotek ettirmişlerdir ve şimdi de evleri satılmıştır. Nandini ağlayarak Geet’i yanına gelir ve son yaşanan gelişmelerden onu haberdar eder. Geet de şaşırır ve bu konulardan anlayan Maan’a telefon edip ona sorular sorar.

Tüm aile tekrar seslere toplanmış ve eve yeni eşyalar geldiğini görmüşlerdir. Emlakçı adama kızarlar. Daha sürelerinin dolmadığını ev üzerindeki haklarının devam ettiğini söylerler. O sırada araba sesleri duyulur. Maan Singh Kurana ışıltılı hayatına kavuşmuş adamlarını toplamış ve kovulduğu eve iki araba gelmiştir. Tej ve teyze yine onun yakasına yapışacakken Maan Singh Kurana’nın evi aldığı anlaşılır. Teyze bunu farklı yorumlar ve benden intikam almaya geldi der. Teyze hemen evin ortasına ip çeker ve evi Maan ile bölüşürler.

Ertesi gün Tej eve polis çağırır ve Maan Singh Kurana’ya haddini bildirip bir nevi güç gösterisi yapmak ister. Polis içeri girer. Adi söze girip her şeyin hukuka uygun olduğunu anlatmaya çalışırken polis sözünü kesip onu tutuklamaya çalışır. Bu anlar Tej’in hoşuna gider.

Olanlara dayanamayan Maan araya girer ve dan da konuşur. Polise Maan Singh Kuraa olduğunu söylediğinde polis geri adım atar. Onu tanıyamadığını ve yanlış anlaşılma olduğunu söyleyip özür diler. Tej neler olduğunu anlayamaz, Lucky ise gülmeye başlar.

Bu sorunda çözüldükten sonra Maan Geet’e uzaktan hayran hayran izler. Daha kaç bölüm geçti finale yaklaştık bunlar kavuşamadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir