Yaralı Kalbim 62.Bölüm Özeti – 7 Nisan Çarşamba

Maan ve Geet’in Sırrını Herkes Öğrendi!

Yaralı Kalbim 62.bölümde Geet Maan ile konuştuklarını hatırlayıp gülümsüyordur. Maan Geet’e baba olma isteğinden bahsetmiştir. Geet yatakta o kadar hayallere dalar ki en sonunda yataktan düşme noktasına gelir. Yaralı Kalbim 62.bölüm özeti devam ediyor.

Dev ise sürekli Nandini ile geçirdiği zamanları düşünüp oda hülyalara dalar. Sonra Nandini’ye aşık olduğuna karar verir. Dev’in hayalleri kısa sürer. Çünkü hizmetçi kız gelip Nadini’ye görücülerin geleceğini haber verir.

Nandini ise bu haberi annesinden almış ve karşı çıkmıştır. Evlenmek için kendini hazır hissetmediğini söyler. Annesi de bu lafları kabul edecek bir kadın değildir. Geet olaya müdahale edip Nandini’nin içini rahatlatır ve Nandini görüşmeyi kabul eder.

Dev de dalgın dalgın dolaşır. Sonunda Maan’ın yanına kadar gelir. Maan Dev’e neyi olduğunu sorsa da Dev gerçeği kimseye açıklama niyetinde değildir.

Yaralı Kalbim 62.Bölüm Özeti Devam Ediyor.

Görücüler gelir ve aileler kaynaşmaya başlar. Maan’ın dikkatini Dev’in bakışları çeker. Maan neler olduğunu hala anlayamaz. Nandini ve damat dışarı çıkıp tanışmak için sohbet ederler. Nandini’nin içi birazcık ılımaya başlar.

Maan da fırsattan istifade Geet’in peşinden mutfağa gider ve onu rahat bırakmaz. Dev de damat adayını yakalar ve olumlu düşündüğünü öğrenir. Dev’in hayalleri bir kez daha yıkılır. Nadini’yi kötülemeye başlar. Dev’in konuştuklarını Geet duyar Dev’in neden böyle saçmaladığını anlayamamış ve ona hesap sormaya kalkar. Dev’in Nandini’den hoşlandığını ilk Geet öğrenir. Geet ise işlerin giderek karmaşık bir hal alacağını düşünmeye başlar. Geet durumu düzeltmek için damat adayıyla konuşur ve eşinin ona şaka yaptığını söyler.

Damat gelip herkese kararının olumlu olduğunu söyler. Nandini’nin de fikri olumludur ve aileler bu durumu sevinçle karşılar. Dev’in hayalleri böylece suya düşmüş olur. DDayıiçkisini de alıp Dev’in yanına gelir. Dev içtikçe Nandini’yi odasında görür. Dev’in bu halini Maan görür. Nandini’den hoşlandığını öğrenip kardeşine teselli verir ve ona sarılır.

Geet odasndayken Maan ile evlilik fotoğrafına bakar. O sırada odaya Nandini gelir ve Geet telaşlanıp bardağı yere devirir. Cam kırıklarını toplamaya çalışırken elini keser. Evde Geet elini kesti diye küçük çalı bir kargaşa hakim olur. Nandini odayı toparlarken fotoğrafı görüp şok olur. Geet Balwant ile evliyse Maan kim diye düşünür. Kafalar bir hayli karışır. Odaya Dev ve Geet gelir. Nandini hemen gerçekleri öğrenmek ister. Geet ona durumu anlatır. Nandini ise ailesinin ona çok düşkün olduğunu ve ailesini kandırdığı için kızar. Sonra Maan da gelir ve oda durumu izah etmeye çalışır. Dedektif dayı konuşulanları kameraya çeker . O kadar güzel çekmiştir ki bütün açılardan herkesi almıştır 😀 Bu videoyu teyze ve Tej izler. Şimdi tüm gerçekler açığa çıktı. Geet herkesten özür dilese de teyze herkesi evden kovar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir