Yaralı Kalbim 58.Bölüm Özeti -3 Nisan Cumartesi

Maan Kendini Geet’e Affettirdi!

Yaralı Kalbim 58.bölüm özetinde Geet Maan’ın bıraktığı mektubu bulup okuyor. Geet Maan’ın bıraktığı mektuba tav olur ve Maan’ı affeder. Maan da uzaktan Geet’i izliyordur ve birden ortaya çıkar. Geet koşup Maan’ın boynuna sarılır ve onsuz olamayacağını söyler. Yaralı Kalbim 58.bölüm özeti devam ediyor.

Yaralı Kalbim 58.bölümde Maan sonunda kendini Geet’e affettirmiş sonunda eve döneceği anın hayallerini kurar. Geet de Maan’sız olamayacağını anlamış bir an önce evine dönebilmek için Maan ile konuşur. Maan Dev’i haberdar etmek için onu arar. Dev de mutlu olur ve eve dönmek için çıkış işlemlerini halleder.

Geet Maan ile barışınca eski formuna geri döner. Balwint Singh’in sarıklı halini çok beğendiğini söyler. Hatta Balwint Singh’in Maan Kurana’dan daha yakışıklı olduğunu belirtir. Maan adeta Balwant Singh’i kıskanmaya başlar.

Dev ise gider ayak çantasından çıkan Nandininin kitabını bulur ve teslim etmesi gerektiğini düşünür. Dev masumca bir harekette bulunacak ve başına gelmeyen kalmayacaktır.

Geet Maan ile buluşurken evde de her yerde onu aramış bulamamışlardır. Maan’ın gelip Geet’i alıkıyoduğu düşünülmektedir. Eve gelen sürpriz konuk Dev’i Maan sanıp alıkoyarlar. Ev her yerden kilitlenir.

Yaralı Kalbim 58.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Maan ve Geet evdeki herkese gerçekleri açıklayacağız diye giderken Lacky’i görürler. Lacky’i Geet’e Maan’ıı yakaladıklarını söyler. Maan ve Geet şaşırır.

Dev ise kendisine kızgın ve sorguya çeken bu aileyi anlamaya çalışıyordur. Tej kız kardeim diye Geet’den bahsederken Dev konu Nandini sanar. Ben Nandini’ye ne yaptım diye düşünürken bu deli kızın ailesine neler anlattığını öğrenmeye çalışır. O sırada Maan ve Geet içeriye girer. Tej önce Geet’e sonra akşama kadar ortalıkta olmayan Balwint’i sorguya çeker. Onların sorgusu bitince Dev’e gelir sıra ve ona da Maan diye hitap eder. Ne Maan ne de Geet o Maan demez. Dev karşı taraftan beklediği yardımı göremeyince aklına Adi’nin dağılmış suratı gelir.

Araya Tej’in karısı Pami girer ve bu konuyu karı kocanın kendi arasında halletmesi gerektiğini söyler. Pami kızarken teyze bu durumun daha uygun olacağını söyler. Maan bir kez daha Dev’e gıcık olur. Tam her şeyi halledecekken yine durduk yere ortaya çıkmış her şeyi mahvetmiştir.

Geet’e Dev ile yalnız kalınca o da ona kızmaya başlar. Her şey arapsaçına dönmüştür. Odaya gizlice Maan da gelir ve iki dakika Geet’den ayrı kalamadığı için sarılırlar. Dev ikiliye Nandini meselesini anlatır. Dev’in eve gelmesi tamamen bilmeden olmuştur. Maan şu an herkese her şeyi anlatıp gidebileceklerini söylerken bir yandan da buradaki insanların Geet’e değer verdiğini böyle giderse herkesi üzeceğini düşündüğünden Maan kendisinin nasıl biri olduğunu kanıtlamadan gitmeyeceklerini açıklar.

Geet son kararını evdekilere açıklar. Kendisi Maan’a bir şans vereceğini ama bunu aile üyelerinin uygu görmesi halinde yapacağını söyler. Geet ve Maan’ın yani Dev’in 1 aylık süreleri vardır.

Bu arada Nandini ise sürekli Dev’in peşinde Dev’in yaptığı her hareketi yanlış anlıyordur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir