Yaralı Kalbim 57.Bölüm Özeti -2 Nisan Cuma

Maan Geet’i Bıraktı mı?

Yaralı Kalbim 57.bölüm özetinde Darjee’nin gelişiyle taşları yerinden oynatacağını düşünmüştük. Oysaki diziye geçerken uğramış bir havası vardı.Bu bölümde pek bir vasfı yoktu. Çok uzun sürmeden Darjee geri döndü. Dev’in yolda karşılaştığı asi kız Nandini ise Tej’in kız kardeşi çıkar. Bu dizide benim neyim eksik diyerek o da Dev’in başına çorap örmeye geldi. Yaralı Kalbim 57.bölüm özeti devam ediyor.

Yaralı Kalbim 57.bölüm özetinde Darjee Geet’e prensesim diye seslenir. Geçmişte yaptıklarını bilmesek inanacağız. Darjee Geet’e sarılır. Çok mutlu olacağını düşünmüştüm, Maan iyi bir insandı seni üzeceğini hiç aklıma getirmemiştim der. Geet ağlayarak büyükbabasına sarılır. Ona yolda geldiği için yemek hazırlamaya gider.

Dev ve Anandi ise kaçırdıkları otobüs yüzünden otostop çekerler ve karı koca olduklarını söyleyip bir arabaya binerler. Nandini Dev’in bu tavırlarını sapık olarak nitelendirir. Mecbur yolculuk yapmak için sesini çıkarmaz.

Geet mutfakta Darjee’ye yemek hazırlarken Maan’da yanında biter ve Geet’in yanından ayrılmak istemez. Hem Geet’i üzmüş hem de Darjee’yi meraklandırıp yollara kadar düşmesine sebep olduğu için bir kez daha suçlanmış hissediyordur. Geet Maan’a bir an önce gitmesini ister bu işin sonunun olmayacağını daha büyük olaylara nede olacağını söyler. Maan gidersem yalnız gitmem sözünü bir kez daha tekrarlar.

Darjee ve teyze Maan hakkında konuşurlar. Darjee, Maan hakkında yanıldığını söyler. Teyze de tanımadığını ama Geet’i üzdüğüne göre hatasının büyük olduğunu dile getirir. Üstelik ortalarda da görünmüyordur.

Yaralı Kalbim 57.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Maan uzun süredir telefonunun kapalı olduğunu ofisten birilerinin arayacağını düşünerekten telefonunu açar. Dakkasında arayan Dev olur. Dev geldiğini onu yalnız bırakmak istemediğini söyler. Ertesi gün buluşmak için sözleşirler.

Lacky ise güreşlere hazırlanıyordur. Tüm aile güreş yarışlarını izlemek için gelecek ailenin onuru ve şerefi için Lacky’i güreşecektir.

Nandini sürpriz yaparak eve gelir. Kardeşler çok mutlu olsa da anne kızına çok da pas vermez. Nandini annesine yaranmaya çalışıyor gibi annesi de başından savıyor gibi bir haller vardır.

Geet, Maan’ın odasında ki eşyaları toparlıyor ve Maan’ın gitmesi konusunda emri vaki yapmaya çalışır. Ama Maan’ı ortalarda göremeyince Maan’ın gittiğini sanıp ödü kopuyordur.

Geet ve Nandini çarşıdayken Geet Dev’i görür ve konuşur. Nandini bu adamın Maan olduğunu düşünüp abisi Tej’in yanına gidip haber verir. Tej her yerde Dev’i Maan diye arıyordur.

Bu arada güreşte başlamıştır. Lacky kendine çok güvenerek atılmıştır ama onun yenilgisiyle sonuçlanır. Rakip ileri geri konuşmaya başlayınca Geet atılıp saygısızlıkla suçlar. Maan da bu duruma sessiz kalmayıp er meydanına kendini atıp güreşmeye başlar. İlk etapta o da bir sallanmaya başlar. Ama Geet’e bakınca kendine gelip tüm gücünü kullanıp karşı gelmeye başlar. Skor Maan’ın galibiyetiyle sona erer. Teyze sevinir, rakibin ileri geri konuşmasıyla Balwant Singh’in yani şoförlerinin kalkıp savaşması onların namausu ve şerefini koruduğu anlamını çıkarıp Balwant’ı kendi içinde ayrı bir yere koyar.

Dönüş yolunda Geet Lacky’i bahane ederek Maan’ın arabasıyla dönmek istediğini belirtir. Maan’ın canının yandığını fark edip her şeyi bir kenara bırakan Geet ona su uzatır. Maan bu adım karşısında sevinir. Canının yandığını Geet hissediyordur.

Şehrindeki ve evindeki kadınlara kötülük gelmesin diye uğraşan Tej her fırsatta karısını azarlıyor ve ona duygusal şiddet yaşattığı ortadadır. Bakalım bu ikilinin bir hikayesi çıkacak mı? Teyze güreş meydanında olanlardan Tej’e bahseder. Tej Balwint Singh’in yaptığı karşılığa şaşırıyor.

Akşam yemeğinde Geet, Maan’ın ne yaptığını düşünüyor odasında tek başına acı içinde olduğunu düşünmekten alıkoyamıyor ve bu durumda yemekler boğazından geçmiyordur. Eline merhem alıp Maan’ın odasına gider. Maan Geet’in sürmesini isteyince Geet odadan geri çıkar. Gece Geet’i uyku tutmaz kalkıp merhem sürmeye Maan’ın odasına gider. İkisi birbirini tehdit etmeye başlar. Geet bir gün mühlet tanıdığını yoksa teyzesine her şeyi anlatacağını söyler. Aynı şekilde Maan da bir gün mühlet verdiğini geri dönüp barışmak isteyeceğini söyler. Geet gözyaşları içinde yatağına koşar ve ne yapacağını bilemez haldedir.

Ertesi sabah şoförün ortalarda olmaması ve eşyalarının odasında olmaması dikkat çeker. Geet Maan’ın sözleri yüzünden gittiğini düşünmeye başlar.

Nandini yine çarşıda dolanırken Dev’i görür. Koşup abisine haber verir. Abisi oteli basar ve Maan Singh Kurana’yı aradığını söyler. Kayıtlarda Maan Singh Kurana yoktur. Nandini Dev’in eşkalini tarif edince otel görevlisi öyle birinin olduğunu söyler. Tej de vay alçak sahte isimle kalıyor der. Nandini durduk yere ortalığı şenlendirecek!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir