Yaralı Kalbim 56.Bölüm Özeti -1 Nisan Perşembe

Geet, Maan’ın Şoför Olduğunu Gördü! Darjee Tekrar Geliyor!

Yaralı Kalbim 56.bölüm özetinde Geet Maan’ın şoförlük yaptığını öğreniyor. Maan’ın gitmesi gerektiğini savunurken Maan ise kalıp savaşmayı tercih edeceğini söylüyor. Bu arada eve bir misafir gelecek. Bakalım bu misafir taşları yerinden oynatacak mı? Yaralı Kalbim 56.bölüm özeti devam ediyor.

Yaralı Kalbim 56.bölüm özetinde Maan uzaktan Geet’e bakmak için onun odasının etrafında dolaşır. Maan Geet’in bayılacak olduğu fark edip yanına koşar. Geet’in dayısı da ordadır ve Maan’ın oda da ne yaptığını sorar. Seslere diğer aile üyeleri de gelir. ilk etapta Maan’ın neden oda da bulunduğu sorgulanırken sonra Geet’in durumu fark edilip çok üstelenmez. Sadece bu konuda kafası kırık olan dayı biraz sorgulamaya başlar.

Teji Maan’ı odadan çıkarır. Maan gözü Geet’in kapısında bir haber almak için beklemektedir. Hatta evin hizmetçisi odaya içecek götürürken tepsiyi Maan alıp götürmek ister.

Geet sürekli Maan’ı düşünüyor ve bir şey yemediği için baygın düşmüştür. Maan evin hizmetçisini ikna edip mutfağa girer ve kendi elleriyle Geet’e yiyecek bir şeyler hazırlar. Hizmetçi kız beğenmez ve azar işiteceğini düşünerek çaresizce götürür. Geet yemeği görünce kendinden geçer. Bir oturuşta yer. Hizmetçi kız şaşırır, şoförün böyle yiyecekler hazırlayabilmesine şaşırır. Hizmetçi kız yemeği kendisinin değil de yeni gelen şoför Balwint Singh’in hazırladığını söyler. Geet, Balwint’in Maan olabileceğinden şüphelenir.

Geet, Maan’ın odasına gidince o olduğunu görür. Geet, Maan’dan hemen gitmesini istese de Maan tek gitmeyeceğini söyler. Sonuna kadar savaşacağını ikna edeceğini belirtir. Geet bunun bu kadar kolay olamayacağını söyler.

Adi de eve Kurana evine gitmiş Dev’e Maan ile ilgili son yaşanan haberleri aktarır. Dev kardeşinin durumuna üzülür. Tek başına mücadele etmesini istemez. Dev, Maan’ın kaldığı yeri arar. Tej telefonu açar ve Maan’a seslenir. Geet de konuşulanlara kulak kabartır. O da büyükanneden bir haber duymak ister. Maan telefonu uzattığı için kızarlar. Dev Maan’ın gördüğü muamele karşısında şaşkındır. Üstüne Tej, Maan’dan gübre çuvalını taşımasını ister. Geet bu anları izlerken çok üzülür.

Gece Geet’in ilaçlarını içmeden yattığını öğrenen Maan soluğu yine onun odasında alacaktır. Gizli gizli tüm engelleri aşan Maan, Geet’in odasına ulaşır. Maan’ı orada bir sürpriz beklemektedir. Geet yalnız uyumuyordur teyzesi de yanında yatmıştır.

Maan birden teyzeyi görünce irkilir, hemen saklanır. Geet kalkıp bakınca Maan eliyle Geet’in ağzını kapayıp odadan çıkarır. Maan Geet’ e kendisine bakmadığı için kızar ve kendi aralarında atışmalarını yaparken ses duyunca odadan odaya kaçarlar. Lucky’nin odasına giren ikili Lucky’nin gelmesiyle telaşlanır. Lucky evde hırsız var deyip Teji uyandırır. Geet ben onları atlatırım deyip Maan’ın gitmesini ister. Görende kuyumcu soygunu yaptıklarını sanar.

Lucky oda da Maan’ın gölgesini görüp hırsızı yakaladım diye odaya girer. Geet,Maan’ın yakalandığını sanıp korkarak olay yerine gider. Kapı kilitlidir ve içerden kavga yumruk sesleri gelir. Geet, Lucky’nin Maan’ı dövdüğünü düşünüyordur. Odadan yaralı olarak çıkan Lucky olur. Maan Lucky hırsız var diye girince hırsızı yakaladığını düşünüp vurmaya başladım der. Maan bir yandan da Lucky dövdüğü için içi rahatlamıştır. Geet de alttan alttan gülmeye başlar.

B arada yola çıkan Dev’in de arabası bozulur. Bu Kurana ailesinin uyduruk arabalara bindiğini artık anlamış olduk. Dev otobüs kullanmak zorunda kalacak ama nereye gideceğini bilemiyor. Dev’e de bu yolculukta bir aşk macerası bekliyor gibi duruyor.

Ertesi sabah Tej Maan’ ile birlikte otobüs terminaline bir misafir karşılamaya giderler. Bu misafir Darjee’dir. Yani Geet’in büyükbabası. Geet Maan’ın büyükbabasını almaya gittiğini duyunca strese girer neler olacağını tahmin bile etmek istemez. Maan’ın ise haberi Darjee’yi otobüsten inerken görünce olur. Ağzını yüzünü kapatıp gizlenmeye çalışır.

Bakalım Darjee bu işi çözen kişi mi olacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.