Yaralı Kalbim 52.Bölüm Özeti -28 Mart Pazar

Kurana Ailesi YASTA! Evde Hüzün Hakim…

Yaralı Kalbim 52.bölüm özetinde Geet merdivenlerden düşerek bebeğini kaybetmişti. Onun gibi şokta olan biri daha vardır. O da Maan. Maan Geet’in yanında metanetli durmaya çalışır. Maan büyükannesinin yanına gidince kendini bırakıp ağlamaya başlar. Yaralı Kalbim dizisi 52.bölüm özeti devam ediyor.

Yaralı Kalbim 52.Bölümde Maan, Geet’in yanına gelir. Elini uzatıp yanında olduğunu hissettirir. Geet şok içinde öylece bakıyordur. Maan’ın geldiğini fark edip gözyaşlarını bırakır. Geet Maan’a sımsıkı sarılıp hıçkırarak ağlamaya başlar. Maan’da gözyaşlarını tutamaz. Geet çocuğunu koruyamamanın sancısını çekerken Maan’da yanlarında olamamanın verdiği acıyla çift birbirinin omzunda ağlar.

Odaya giren büyükanne ve Annie’de gözyaşlarına hakim olamazlar. Nede tüm bunlar bizim başımıza geldi diye düşünmeye başlarlar. Büyükanne Geet’e sarılır. Yalnız olmadığını tüm bunların üstünden birlikte geleceklerini söyler.

Artık hastaneden çıkma zamanı gelmiştir. Her ne kadar intikam isteyen Arjun da Kurana ailesinden birine zarar geldi mi aynı üzüntüyü o da yaşamaktadır. Bu yüzden evi arayıp Geet’in durumunu öğrenmek ister.

Geet eve gelince çocuk odasını görür. Oda da geçirdiği zamanlar aklına gelir ve daha fazla duramayarak odayı terk eder. Geet yatağında ağlıyordur. Yanında da Maan vardır. Maan Geet’e destek olmaya çalışır.

Büyükanne Geet ve Maan için endişeleniyordur. Bu yüzden Dev ve Annie ile bu durumu konuşur. Geet ve Maan’ın dikkatini dağıtmak için her şeyin normal düzende devam etmesini ister. Büyük anne bir dur insanların acısını da yaşamaya hakkı var.

Yaralı Kalbim 52.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Sabah Maan uyandığında yanında Geet’i göremeyince merak edip evin içinde onu aramaya başlar. Geet çocuk odasında yatıyordur. Maan’dan önce onu bulan Dev olur. Dev Geet ile üzüntüsünü paylaşır. Dev yine Geet ile konuşurken arkasında korkuluk gibi Maan dikilir. Dev odadan çıkarken yine Maan ile karşılaşır. Maan Geet’in ağzını adına almaması gerektiğini söyler.

Adi Maan’ın toplantılarını iptal etmiştir. Büyükanne duruma müdahale edip Maan’ı ofise yollar.

Romeo da soluğu Arjun’un yanında alır. Bu tehlikeli mafya adamının Annie’ye yakınlaşmaya çalışmasından rahatsız olduğunu belli eder. Arjun da bu durumla ilgilenemeyeceğini söyler. Daha sonra Annie de yanındayken Sangram yanlarına ellinde çiçeklerle gelir. Arjun Sangram’a hareketlerinin yanlış odluğunu söyleyince adam belindeki silahı çıkartıp Arjun’a yönlendirir. Herkes birden bu tavır karşısında şoke olur. Arjun ondan korkmadığını Annie’nin zor zamanlardan geçtiğini söyleyince adam silahını indirip neden baştan söylemiyorsun gibi bir tavır takınır.

Büyükanne Geet’e ısrar etmiş ama evden bir türlü dışarı çıkaramamıştır. Bu yüzden Maan’ı arayıp birlikte plan yaparlar. Geet Maan’ın yemeğini ofise götürmek zorunda kalır. Geet ofise gidince Maan onu orada tutmak için dosyalarla ilgili bir şeyler sorar ve daha sonra birlikte eve dönerler.

Geet eve dönünce yine odasına kapanıp ağlamaya devam eder. Maan Geet’in daha fazla üzülmemesi için çocuk odasını toplatmaya karar verir. Dev bu manzarayı görünce abisini uyarmaya karar verir. Maan Dev’i dinlemez ve tekrar Geet’in adını ağzına almamasını tembihler. Dev ise Maan’ın yanlış yaptığını tğm bunların yanlış tepebileceğini düşünür.

Annie’nin ise Sangram ile başı derttedir. Sangram Annie ile bir türlü kahve içme randevusu alamamış bu yüzden adamlarına ofise masa ve sandalye getirtip ofisin orta yerinde Annie ile kahve içeceğini söyler. Annie ise bu duruma son vermek için Sangram’ın yüzüne karşı düm dük başkasını sevdiğini söyler. Sangram bu çıkışa şaşırıp geri gider.

Hastane dönüşü Geet çocuk odasına girer. Girince de odayı bomboş görünce sinirleri bozulur. Maan’ı çocuğunun hatıralarını yok emekle suçlar. Dev’in dediği çıkar. Geet bu duruma daha da üzülür.

Sngram Arjun’un ağzından Nitya’ya mesaj atar. Nitya Arjun’u beklerken karşısına Sangram çıkar. Sangram Türk dizilerinde de olan klasik planından bahseder. Nitra’ya sen Arjun’u istiyorsun bende Annie’ye repliğini yapar. Nitra ilk başta bu teklifi kabul etmez. Çünkü hanımefendi Arjun’un da kendisinden hoşlandığını Annie’nin Arjun’a olan aşkının tek taraflı olduğu kanısına varır.

Geet, Maan’dan kaçmaya başlar. Onunla aynı yerde kalmak istemez. Maan derdini ona da anlatır. Çok acı çektiğini gördüğünü ve aynı acıyı kendisinin de çektiğini anlatır. Geet Maan’ı gözyaşları içerisinde dinler.

Bu arada Geet’e yetimhaneden bir telefon gelir. Maan’ın yaptığı bağış sonrasında ikiliyi yetimhaneye beklediklerini etkinlik yapacaklarını söylerler. Geet gitmek için Maan’ı bekler. Büyükanne Maan’ı aramış ama ulaşamamıştır. Bu durumu da Geet’e haber veremeden dışarı çıkması gerekmiştir. Geet’i yetimhaneye götürecek kişi Dev olur. ikisi birlikte yetimhaneye giderler. Geet çocuklarla eğlenir. Kafası burada biraz dağılmış çocuklarla ilgilenmek ona iyi gelmiştir. Dev de Geet’in son halini mutlulukla izler.

Nitra ise Sangram’ın teklifini kabul eder. Arjun ile toplantıya giderken Annie’ye farklı bir adres verir. O adreste Sangram Annie’yi beklemektedir. Sangram oteli kapattırmış masaları süslemiş ve Annie ile özel bir yemek yiyecektir. Sangram özür diler ve Annie ile arkadaş olmak istediğini belirtir. Saf Annie de Sangram’ın bu tavrını dostça bulur ve kabul eder.

Annie ve Sangram ofise gidip düğün organizasyon işiyle ilgili çalışınca Arjun ve Nitra’nın dikkatini çekerler. Nitra ikisinin arasında bir şeyler olduğu imasında bulunur. Nitra da Sangram’ı yalnız yakalayıp onu tebrik eder.

Maan eve gelince Geet’i merak eder. Büyükanne de Geet’i en son evde gördüğünü yetimhaneye gitmek için seni bekliyordu der. O sırada Geet ve Dev beraber kapıdan girerler. Yine Maan Dev’e nefret dolu bakışlarla bakar. Geet ise bir açıklama yapmadan odasına geçer. Maan da bu olayın üstünde çok durmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.