Yaralı Kalbim 50.Bölüm Özeti -26 Mart Cuma

Maan Gerçekleri Öğrendi! Ateş Püskürdü…

Yaralı Kalbim 50.bölüm özetine biliyorsunuz ki Dev dövülmüş ve evin önüne atılmıştı. Büyükanne artık o saatten sonra Dev’i bir başına bırakmaz ve evin içinde bakmaya başlar. Bu durum Maan’dan saklanır. Geet ise Maan’a Dev’den kan aldığını söyleyememişken bir de üstüne Dev’i evde kalmasını saklamak durumunda kalmıştı. Ama bu durum çok uzun sürmez ve Maan Dev’i evde görür. Onu evden atmaya kalktığında da Geet ve büyükanne bu duruma karşı çıkar. İşte Maan bundan sonra evdekilere tavır alır. Geet’i Dev’in etrafında görünce hem kıskanır hem de yanlış anlaşılma durumları baş gösterir. Yaralı Kalbim 50.bölüm özeti devam ediyor.

Geet ve Maan bibiriyle konuşmayı dener ama başaramazlar. Birbirlerine uzak kalırlar. Geet Maan’a özür dileyen bir not bırakır. Kendisini yanlış anlamamasını ister. Maan da bu notu okuyup Geet’e cevap niteliğinde bir not yazar. O da özür diler ve yine her zamanki gibi Geet’in iyiliğini ve sağlığını düşündüğünü yazmıştır.

Maan Geet’e cevap yazdıktan sonra gizemli bir telefon alır. Dev’in yaptıklarını anlatmak istediğini bu yüzden buluşmaları gerektiğini söyler. Maan Dev’in bir şeyler karıştırdığını biliyordum der. Maan kahvaltıya inince soğuk tavrı devam eder. Geet Maan’a yakın durmaya çalışsa da Maan notta yazdığının tersine davranış sergiliyordur.

Masada Annie sıkıcı havayı dağıtmak için bir şeyler söylese de pek fayda etmez. Ofiste de Dev’in evde kaldığı duyulmuş ve Annie’ye bu durumla alakalı sorular sorarlar. Annie Dev abisinin iyi biri olduğunu abisini yaşatmak için kan verdiğini söyleyince Romeo ve Pinky şaşırır.

Bu konuşulanları Arjun duyar. Annie’ye yeni bir tehdit dalgası oluşturur. Annie ve Arjun arasında yanlış anlaşılmalar ve sürtüşmeler devam ediyor.

Geet Maan’ın yazdığı not kağıdını bulur ve okur. Geet hemen tav olup ağlamaya başlar. Maan her koşulda onu düşünüyordur ve Geet ondan gerçekleri saklıyorum diye kendini yiyip bitirmeye başlar. Geet duygularını büyükanneye aktarınca büyükanne de Geet’ e nasıl iyi hissedecekse öyle davranmasını ister. Geet artık kafasına dank etmiştir ve bugün her şeyi açıklayacağım der. Konuşmaları duyan Dev triplere girer. Her şey benim suçum her şey benim yüzümde deyip evi terk etmeye çalışacak ve dananın kuyruğu yeniden onun yüzünden kopacak.

Maan ofiste aldığı telefon konuşmasının detaylarını düşünür. Geet’den şüphe etmemesi gerektiğini eğer bir problem olsaydı Geet bana mutlaka anlatırdı der. Ofiste bir fotoğraf gelir. Hastane de Geet’in Dev ile konuştuğu anlardır. Ama Maan arkası dönük kardeşini tanımaz.

Dev evi terk etmeye kalkar. Evin görevlisi gelip Geet’i bilgilendirir ve engel olmasını ister. Büyükanne de evde değildir. Geet büyükanneyi arayınca büyükanne illa Geet’in Dev ile konuşmasını gitmesine engel olmasını ister.

Geet iki ayağı bir pauca girer. Çünkü Dev ile karşı karşıya gelmek istemediği gibi gitmemesini nasıl isteyecektir ki. Geet büyükannesinin dediğini yapar. Dev’in karşısına geçip sadece büyükannesinin gelmesini istediğini söyler.

Maan da gizemli kişiyle konuşmaya gitmiştir. Adamlar Dev’in alacaklıları çıkmış Maan’dan para koparmanın peşine düşmüştür. Ayrıca fotoğraftaki kişinin Dev olduğunu görmüştür. Sinirle eve gidince de Dev ve Geet’in konuşmasını duyar.

Maan hiçbir şey söylemeden yanlarından ayrılır. Geet iki gözü iki çeşme ağlamaya başlar. Büyükanne gelir ve Dev’in derdine düşer. Geet ona artık Maan’ın her şeyi bildiğini söyler. Ama oysaki Maan henüz kan mevzusunu bilmiyordur. Geet Maan’ın yanına gidip konuşmayı deneyecektir.

Annie ise evde dönen fırtınadan haberi olmuş ve tüm bunların Arjun’un başının altından çıktığını sanıp ona ateş püskürür. Annie çok sinirlenmiştir Arjun’a mutlu olmasını ve ailesini dağıtmayı başardığını söyler.

Geet Maan’a tüm gerçeği anlatır. Maan burnundan solar. Dev’in kanını almak gururunu incitmiştir. O da tüm hırsını Geet’den çıkarır. O zaman bıraksaydın da ölseydim diye gereksiz tartışma konusunu alevler. Geet de onu bencillikle suçlayıp yanından ayrılır.

Maan tek kalınca kafası dank eder. Geet’in üstüne gittiğinin farkına varır. Şimdi de konuşmama sırası Geet de olacaktır. İki taraf anlayacağınız bir küskün bir barışık devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir