Yaralı Kalbim 49.Bölüm Özeti -25 Mart Perşembe

Dev Dövülüp Evin Önüne Atılır!

Yaralı Kalbim 49.bölüm özetinde Maan kaza yapmış ve acil kan nakli gerekiyordu. Geet Dev ile konuşmaya karar vermiş ve Dev’den kan isteyecekti. Dev ise bir şartı olduğunu söylemiş lafını tamamlamamıştı. Bakalım Dev’in bu şartı ne? Yaralı Kalbim 49.bölüm özeti devam ediyor.

Dev Maan’a kanı vermiş ve Maan hemen kendine gelmiştir. Bu arada büyükanne ve Adi de hastaneye ulaşmıştır. Geet Dev’e teşekkür etmek ister ve şartını öğrenmek ister. Dev konuşacakken bir kaç adam gelir ve gitmek zorunda kalır.

Büyükanne de Geet’e kimin kan verdiğini sorar. Geet Dev’in verdiğini söyleyince Dev’in aslında iyi bir insan olduğunu Naintara’ya uyduğu için yanlış yola girdiğini söyler. Büyükanne kötü insanlarında yaptığı iyilikleri görmek gerekir diye Geet’e öğüt verir.

Maan kendine geldiğinde Geet onu görmeye gider. Bu kazanın kendi hatası yüzünden yaşandığını söyleyip özür diler. Maan ile Geet birbirine sarılır. Şimdi Geet Dev’in kan verdiğini söyleyemiyordur. Maan’ın bu durumu öğrenince sinirleneceğini bilir.

Geet büyükanneye Dev ile arasında geçen meseleyi anlatır. Ayrıca bir kaç adamın gelip onu götürdüğünü söyler. Büyükanne endişelenmeye başlar. Tüm bunların üstüne Maan kanı kimin verdiğini sorar. Büyükanne dikkat dağıtmaya çalışır. Geet’e bir kaç gün saklamasını söyler. Geet Maan’dan bir şey saklamak istemez. Büyükanne ertesi gün Dev’i arar. Dev hastaneye gelip büyükannesine sarılır. Tüm bunları hakkettiğini bir kez daha yineler. Geet de Dev’e şartını sorar. Dev bir daha karşılaşmamak der.

Hastaneden ayrılma vakti geldiğinde büyükanne Adi’nin burada kalıp Dev ile ilgili bilgiler toplamasını ister. Adi Dev ile ilgili bilgilere ulaşamaz hatta Dev bir anda ortadan kaybolmuştur. Büyükanne daha da endişelenir. Geet ise Maan’dan Dev’in kanını aldığı gerçeğini sakladıkça suçluluk hissetmeye devam eder. Büyükanne ise Geet’i susturmaya devam eder.

Tüm bu olayların üstüne Dev dövülüş halde evin yakınlarına bırakmıştır. Görevliler alıp eve götürür. Büyükanne Dev’i öyle görünce çığlığı basar. Sesleri duyan Maan hemen gelip neler olduğunu sorar. Büyükanne lafı geçiştirir ve Dev’i saklar. Dev Maan’dan gizli bir şekilde evde kalmaya devam edecektir. Zaten Dev kendinde değildir.

Geet hala gerçekleri Maan’a söylemek için çırpınır. Resmen büyükanne Geet ile Maan’ın arasına girmiş ve acıtasyon yapmaya başlamıştır. Geet iki arada bir derede kalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.