Yaralı Kalbim 48.Bölüm Özeti -24 Mart Çarşamba

Maan Geet Yüzünden Kaza Geçirdi!

Yaralı Kalbim 48.bölüm özetinde Maan ve Dev karşılaşmıştır. Bu arada Dev karakteri değişmiştir. Maan , Dev’i görünce endişelenir. Geet’in Dev ile karşılaşacak olması ihtimali bile onu endişelendirmeye yetmiştir. Geet’in üzülmesini ve tekrardan strese girmesini istemez. Bu yüzden otelden en kısa zamanda çıkıp Delhi’ye dönmeyi planlar. Yaralı Kalbim 48.bölüm özeti devam ediyor.

Annie ofiste uyuyakalmıştır. Arjun, Annie’yi yalnız bırakmamak için o da ofiste yatmıştır. Annie uyanır ve saatin geç olduğunu fark edip eve gider. Arjun’un da ofiste uyuduğunu gören Annie onu kendisi uyandırmak yerine görevli aracılığıyla uyandırır.

Ertesi sabah Arjun ofise geç geleceğini Annie’ye haber vermek için arar. Ama Annie’nin telefonu defalarca meşgul çalar. Çünkü o sırada Annie Mana ile konuşur. Arjun Mana’yı da aradığında meşgul çalınca durumu fark eder ve ufaktan kıskanmaya başlar.

Maan ise Geet’e geri dönüp gitmek istediğini söyler. Geet bunu kabul etmez ve çok konuşmaya başlar. Maan Geet’in çenesine yenik düşer ve otel dışında gezdirmeye çıkarır. Maan Dev’in niyetini çözememiştir. Dev ise sadece ikisinin mutlu olması için çabalayıp biraz vicdanını soğutmak ister.

Dev ise ben tüm bunları hakkettim diye içinde geçirir. Kardeşine, ailesine ve Geet’e acı çektirmekten başka bir olayı olmadığını düşünür.

Mana ise Arjun’dan Annie hakkında bilgiler almaya çalışır. Mana Annie’den hoşlandığını itiraf eder. Arjun da Mana’nın aklının karışmasını sağlayacak yalan yanlış bilgiler verir. Abisinin zalim biri olduğu ve Annie’ye çektirdiğini onunla birlikte olursa eğer başının belaya gireceğini söyler.

Bu sırada iş ile ilgili sorunlar baş gösterir. Annie bunlarla mücadele ederken ve Arjun ile bu konuyu konuşurken Mana farklı çıkarımlarda bulunur ve konunun Annie’nin abisi hakkında olduğunu sanar. Arjun bir nevi Mana’yı doldurmuş olur.

Geet Maan için otelde yiyecek bir şeyler söylemek için dolanırken Dev onu görür ve saklanır. Geet müdürü sorduğunda Dev’i işaret ederler. Dev kaçarken Geet’in ayağı takılıp düşecekken Dev korkup seslenir. Geet Dev’i görünce bayılır. Doktor Geet’in kan basıncının hızla yükseldiğini ve komplikasyonla karşılaşabileceklerini söyler. Dev, Maan’a haber vermek zorunda kalır. Maan Dev’in yakasına yapışır. Dev onlardan uzak kalmak için arkadaşının otelinde işe başladığını söyler. Ama söyledikleri Maan’ı hiç ikna etmez.

Arjun ve Annie ise bir müşteri yüzünden kavgaya tutuşurlar. Annie’yi ilk defa Arjun’a karşı bu kadar sinirlenmiş olarak görüyoruz.

Maan ve Geet bu olaydan sonra otelden ayrılırlar. Maan, Geet’in üzgün olduğunu fark eder ve onun dikkatini dağıtmaya çalışır. Yolda durup yerel yemeklerden yemek istediğini söyler. Geet’in keyfi yerine gelir. Geri dönüş yolunda araba sürmeyi öğrenmek istediğini söyler. Maan onun için sakıncalı olabileceğini söylese de Geet bu istediğinde ısrarcı davranır. İlla arabayı süreceğim diye tutturur. Sonunda da karşıdan kamyon gelir ve ağaca çarparlar. Geet’in durumu iyiyken Maan arabadan fırlar ve durumu kötüdür.

Maan’ı hastaneye kaldırırlar. Aldığı darbeler yüzünden durumu ağırdır ve kan kaybediyordur. Geet evi arayıp haber verir. Nerede olduğunu söyleyemeden telefon kesilir. Büyükanne hemen Annie’yi arayıp bilgilendirir. Ofis çalışanları ve Annie büyükannenin yanına gelip beklemeye başlarlar. Geet tekrar ulaşır ve kaldığı yeri haber verir. Bu sefer de uçakta yer bulunmaz. Arjun gelip büyükanneye üzülmemesini uçak kiraladığını söyler. Doktorlar Geet’in acilen kan bulmasını ister. Geet önüne gelen herkese yalvarır ama kanı bir türlü bulamaz. Khurana ailesi de tanıdıkları herkese sorup soruşturur ama kanı bir türlü bulamamıştırlar. Büyükannenin bildiği bu kan sadece Dev’de vardır.

Geet Dev’den kanı istemek arasında iki arada bir derede kalır. Hala Dev’in adı geçince arka planda Geet’in geçmişteki düğün törenini göstermeleri çok absürt kaçıyor. Geet Maan’ın yaşaması için Dev’e ulaşmaya çalışır. Bu sahneler de o kadar çok uzatılmıştır ki insanın heyecanı kaçıyor.

Arjun da her ne kadar istemem yan cebime koy edasında davransa da o da Maan için kan aramaya başlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir