Yaralı Kalbim 46.Bölüm Özeti -22 Mart Pazartesi

Annie İntihar mı Ediyor!

Yaralı Kalbim 46.bölüm özetinde Annie’ye araba çarpmıştı. Bunda da Arjun ile yaşadığı son meseleden dolayı dalgın dalgın yolda yürümesinden kaynaklandı. Arjun Annie’ye görmeye gelince yaşananlar hiç yaşanmamış gibi Annie koşup Arjun’un boynuna sarılır. Geleceğini biliyordum der. Gelse kaç yazar Annie! Onca söylediği sözü yutacak mısın? Arjun hala düşüncelerini savunur. Annie’nin abisine haber verdiğini ve onun için endişelendiğini düşünür. Annie ise abisine haber vermemiştir. Arjun’un hayalleri suya düşer. Yaralı Kalbim 46.bölüm özeti devam ediyor.

Annie ve Arjun konuşurken büyükanne odaya gelir. Arjun orada da rol yapmaya başlar. Annie’yi sıkıştırmaya başlar. Merdivenlerden düşmediğini açığa çıkarmaya çalışıyordur aklı sıra. Annie de Arjun’u azarlar ve konu kapanır.

Geet ise doktorla konuşmuş Maan’ın gerçek niyetini anlamıştır. Maan ile konuşmayı çok ister ama Maan iş seyahatinden dönmemiştir. Geet için saatler geçmek bilmiyordur. Sonra ne olduysa bir an Maan’ın geldiğini anlayıp koşturmaya başlar. Maan eve girmiştir. Geet o kadar hızlı koşuyordur ki şalı kandile denk gelir ve tutuşur. Geet farkında değildir ve hala Maan’a doğru koşuyordur. Büyükanne de arkasından yetişmeye çalışır.

Maan baktığında bir ateş topu adeta ona doğru yaklaşmaktadır. Hemen Geet’i tutup şalını alıp söndürür. Geet Maan’a uzun uzun bakar ve ikili sarılırlar. İkisi de birbirini çok özlemiştir. Geet daha sonra odasına çıkan Maan’ın peşinden koşarken yine ayağını burkar. Herkes yine telaşlanır. Maan Geet’i kucağına alıp odasına çıkarır. Geet Maan ile konuşmak için fırsat kollar.

Annie ise Arjun’un tehditlerine maruz kalır. Abine söyledin mi abine söyle yoksa söyle olur böyle olur. Annie de Arjun’un istediğini yapmaz ve abisine beli etmez.

Geet Maan ile konuşacağı sırada büyükanne gelir. Geet’in ayağından dolayı gece onunla kalmak istediğini gece bir şey isterse halledeceğini söyler. Geet içinden hayıııııır olamaaaaz diye geçirir. Maan’ın karşı gelmesi için gözlerinin içine bakar. Maan da zaten ayrı yatmak için bahane ararken bunu kabul eder. Geet ayağının üstüne basarak gayet iyi olduğunu söyler.

Annie’nin durgunluğu büyükannenin dikkatini çeker. Arjun büyükanneyi arar ve Geet ile Maan’ın düğün sonrası partisini yapıp yapmayacaklarını sorar. Arjun bir anda büyükanneyi ikna eder. Geet de bu partiyi çok ister. Maan Arjun’un organizede tekrar görev almasını istemez. Bu karara Annie de destek çıkar. Annie’nin karşı çıkması hepsinin bir dikkatini çeker. Geet ve büyükanne ise Arjun’un tarafını tutar. Böylece onlar galip gelir.

Arjun eve gelip tekrar Annie’yi tehdit etmeye başlar. Annie’den her şeyi ailesine açıklamasını ister.

Geet ve Maan aradaki buzları eritmiştirler. Bir anlaşma yaparlar ve sırayla koltukta yatacaklardır. Ertesi sabah büyükanne koltuktaki yastık ve örtüyü fark eder. Geet ve Maan durumu açıklayamaz. Geet ve Maan büyükannenin yanında da atışmaya devam edince büyükanneyi bir korku salar.

Parti gecesi Arjun Annie’nin yokluğunu fark eder. Odasında da göremeyince Pinky’e sorar. Annie depoya gitmiş ve hayatına son vermek istemektedir. Arjun ise içi hiç soğumamıştır. Annie’nin bunu yapmasını engeller ve kaldığı yerden tehditlerine devam eder. Arjun konuşmasında Maan’ın düğün günü Naintara’yı bilerek ittiğini söyler. Annie bu durumda bir yanlış anlaşılma olduğunu düşünüp olayı araştırmaya başlar.

Büyükanne Annie’ye o gün olanları anlatır. Annie hemen aklı sıra tüm olanları Arjun’a anlatacaktır. Arjun da ona inanıp kollarını açacaktır. Arjun tabi ki inanmış gibi yapacak ve Annie ile dalga geçecektir. Annie ise bakalım bundan sonra nasıl bir yol izleyecek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir