Yaralı Kalbim 44.Bölüm Özeti -20 Mart Cumartesi

Geet ve Maan Evlendi! Geçmişten Gelen Misafir!

Yaralı Kalbim 44.bölüm özetinde düğün günü bir türlü tamamlanamıyor. Ama şunu söyleyelim ki bu bölüm artık düğün ritüelleri tamamlanıyor ve Geet Maan ile evleniyor. Son bölümde Geet yaşananlardan dolayı strese girip bayılmıştı. Doktor Geet’i yaptığı muayene sonrası çok fazla olay yaşadığını en son ki olayda ölümden döndüğünü daha dikkatli olmasını söyler. Bebeği alma ihtimallerinin de olduğunu söyleyen doktor Maan’ı tekrar bir seçimle burun buruna getiriyor. Yaralı Kalbim 44.bölüm özetiyle devam ediyor.

Maan Geet uyanında ona çok iyi bakacağını artık çok mutlu olacaklarını söyleyip düğün seremonisine katılırlar. İlk olarak birbirlerinin boynuna çiçek takacaklardır. Artık bu ritüelleri bizde ezbere biliyor olduk. Geet Maan’a çiçeğini takarken epey zorlanır. Erkekler Maan’ı havaya kaldırıp dururlar. En sonunda Maan dayanamayıp boynunu Geet’e doğru eğer.

Düğün esnasında Arjun ve Annie’nin kaçamak davranışlarıysa can sıkıyor. Arjun bir gölge gibi kızın yakasında. Annie de Arjun’a hemen tav olmuş durumda. Düğün davetlileri arasında Geet’in ailesi hakkında konuşulur. Geet’in yine canı sıkılır. Ailesini özlemiştir ve böyle mutlu günde yanında kimsecikler yoktur. Büyükanne bu atmosferi dağıtmak için Geet ve Maan’ın ellerini birbirine bağlar ve öyle yemek yemelerini ister.

Yaralı Kalbim 44.Bölüm Özeti – Annie ve Arjun Sırasıymış Gibi Evlenirler!

Annie yine ortalardan kaybolur. Arjun kıyıda köşede ona bir sürpriz hazırlar. Annie için her yeri süslemiş ortaya da iki mum koymuş, Geet ve Maan gibi onlarda bu gece evlenecektir. ilk olarak onlarda boyunlarına çiçeklerini takar. Ateşin etrafında dönerek kendilerince düğünlerini tamamlarlar.

Büyükbaba Düğüne Geliyor!

Maan ve Geet’in de düğünü başlar. Kız tarafından birini gerekli adetleri yapması istenir. Büyükanne bu sorumluluğu devralır. Ama uzaklardan durun diye bir ses gelir. Bu Geet’in büyükbabasıdır. Geet yine şaşırır. Bir türlü evlenmesine kimse izin vermiyor gibi düşünür. Ama dedesinin geliş amacı farklıdır. Geet’in yanında olmak ve mutluluklar dilemek ister. İnsan böyle bir adamın değiştiğine şaşırıyor. Geet büyükbabasına sarılır. Büyükbabası ise Maan’ı işaret eder. Her şey onun sayesinde oldu der. Geet büyükbabasının gözyaşlarını siler. Böylece Geet ve Maan da evlenmiş olur.

Annie ise ortada kaybolan Arjun’u aramaya koyulur. Arjun intikam almak için istediğine ulaşınca ortadan kaybolur. Annie henüz başına gelenlerden habersizdir. Geet ve Maan’ın düğünü bittikten sonra eve giriş töreni yapılır. Maan eve ilk girişlerinde ayak izlerinin alınmasını ister. Daha sora yine bildiğimiz adet gelin duvara el izini bırakıyor. Düğün bittikten sonra ise Maan’ın tek isteği Geet’in rahat etmesi ve stressiz bir ortamın oluşması bebeğin sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmesi. Maan Geet’den bu sebeple uzak dururken Geet de artık sevilmediğini mi hissedecek? Bakalım gelecek bölüm neler olacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir